#1 30-01-2013 01:04:20

Ewelajna

Gość

Witam Państwa serdecznie!

Hej! Hello!
     W związku z tym, że jestem na forum od ładnych paru dni, postanowiłam przedstawić swoją osobę zanim do końca się zadomowię.

     Od czego tu by najpierw zacząć... oh, już wiem... albo nie... o wiem! Nazywam się Ewelina, jednakże wolę aby zwracano się do mnie Ev, Evie (czyt. Ewi) albo ewentualnie Ewelajna ponieważ nie za bardzo lubię swoje imię. Uwielbiam czytać książki i pisać opowiadania, jednak żadnego opowiadania jak dotąd nie opublikowałam i jak na razie nie zamierzam. Lubię także słuchać muzyki - pop, rock, rap, czasami i nawet coś z poza tych gatunków.

     Co by tu jeszcze... Jestem wielką fanką Pottera dlatego też potrafię gadać o nim całymi godzinami i bez przerwy. Nie czytam ani nie oglądam Anime i Mangi... tylko proszę nie bijcie!, ale może kiedyś tam zacznę, kto wie. Filmów za często nie oglądam, a jeśli już to lubię sobie obejrzeć stare dobre filmy na przykład: Jurassic Park, Resident Evil (wielbię zombie *_*) Akademię Policyjną czy    mój ulubiony Titanic *_* przy, którym zawsze beczę. Jeśli chodzi o oglądanie zwykłych programów to lubię sobie obejrzeć coś w stylu ,,Słodki Biznes" albo o podobnej tematyce. Jeśli chodzi o ciasta i inne słodkości to po prostu jestem uzależniona od słodyczy. Dzięki Bogu, że mam dobrą przemianę materii.

     Jestem także ogromnym leniem, który w wolne dni spałby do piętnastej gdyby rodzice nie budzili o jedenastej. O dziwo jestem dość aktywna na w-fie. Uwielbiam siatkówkę i piłkę nożną, w-f bez tych gier to w-f stracony.
     To chyba wszystko z mojej strony. Uprzedzam, że pytania i krytyka są mile widziane ;-)

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl