#1 04-04-2014 00:33:30

 Nieve

Rozgadany

Skąd: Narnia jest w drugą stronę.
Zarejestrowany: 12-02-2013
Posty: 204
Punktów :   
WWW

Las Bez Powrotu

Inspirowana książką C. Wolf i A. Plichoty - „Oksa Pollock i Las Zabłąkanych”
Znajomość książki nie wymagana. To tylko insiracja moja. ;-;



F A B U Ł A

Zamknij oczy i wyobraź sobie, że coś wciąga cię w siebie. Mimo wszystko nie jest to uczucie nieprzyjemne, jakbyś tylko przeszedł przez ścianę wodospadu, za którą kryje się jaskinia. Czujesz to, prawda? To uczucie... Nie, nie otwieraj jeszcze oczu! To nie koniec przecież.
A teraz spróbuj w swych myślach zobaczyć las... Ale nie taki zwykły, jakby ci się wydawało! Drzewa są wyższe od najwyższych sekwoi w Ameryce, roślinność dzika, żywa. Nieba nie możesz dojrzeć nawet... A na końcu korzeni znajdują się maleńkie główki, które mówią do ciebie. Gdzieś ponad koronami słychać krakanie kruka, ogromny motyl muska skrzydłami Twoją twarz. To wspaniałe, prawda? Takie magiczne i nierealne, niczym w bajce z dzieciństwa. Otwórz oczy i powiedz mi, co widzisz?
Myślisz, że to nie możliwe, ale przecież tak nie jest, dobrze o tym wiesz. To świat, który przed chwilą sobie wyobraziłeś. Nie wiesz, jak tu trafiłeś, a ja nie chce ci mówić, nie mogę. Czemu? Sama przecież Cię tu wciągnęłam. Co prawda sam w niego wszedłeś, ale czyż nie z moją pomocą? Zresztą, mnie tu nawet nie ma, nie możesz mi nic zrobić. Przecież... Ja nie istnieję naprawdę.
Pamiętaj jedno, od dziś jesteś więźniem Lasu Bez Powrotu i masz tylko jeden cel, odnaleźć tego, kto może ci pomóc. Las może cię do niego zaprowadzić, ale ty musisz wiedzieć czego szukasz. A tego nie wiesz, prawda? Gra się rozpoczęła, a odliczanie trwa.

Las Bez Powrotu. Czemu ta nazwa? Bo droga, którą przeszedłeś zamyka się za tobą i nigdy nie możesz się cofną, a w tamtą stronę również mogłoby być wyjście, w końcu stamtąd przyszedłeś. Błądzisz przez las spotykając najprzeróżniejsze okazy roślin, część może mówić, część tylko żyje własnym życiem, lecz każda z nich może ci pomóc, jeśli zechcesz jej wysłuchać. Lecz wiedz jedno – jeśli na niej nie staniesz, czy usiądziesz nigdy z własnej woli nie nawiążą kontaktu. Ewentualnie co niektóre zechcą cię chwycić swym pnączem za kostkę i powiesić do góry nogami.
Wciąż słychać zewsząd bicie serca, jednego, a nie wielu. To wszystko żyje dzięki jednej osobie, władcy tego miejsca – Przeszukiwaczu Serc, lecz dotrzeć do niego nie łatwo. Na drodze na każdego czekają trzy testy – odwagi, lojalności i empatii. Każdy kto do lasu wejdzie powinien się strzec, bo las może zechcieć oddzielić go od towarzyszy.

Dla tych, co nie chcą czytać

A tak w skrócie – Zostajemy wciągnięci podstępem przez pewną dziewczynę do obrazu i teraz musimy odnaleźć osobę, która tym miejscem rządzi, by móc z powrotem wrócić do swojego świata.
Nic trudnego, nie? Ale my ani nie wiemy kogo szukamy, więc las ścieżki nam nie wyznaczy, ani nie wiem gdzie on się znajduje. Nie zostaje nam nic innego, jak błądzenie.

R E G U L A M I N

1st - Regulamin forum wkuć na pamięć, nie chcę by były potem jakiekolwiek niesnaski.
2nd - W zgłoszeniu widzę grzeczne, pełne zdanie. Ja bym pewnie napisała coś takiego, by zachwycić wszystkich moją elokwencją, ale wy niekoniecznie musicie.
3rd - Jak chcecie to Wasze postacie mogą się nawet pozabijać. Wasza decyzja, nie moja.
4th - Możecie mieć więcej niż jedną postać, jeśli macie taki kaprys. Ale ich liczba jest ograniczona.
5th - Dobra zabawa, trochę komedii... Byle nie samowolka.

P O S T A C I E

1.1 - Przeszukiwacz Serc - władca krainy, mieszka na zamku gdzieś w środku Lasu. Odkąd pojawiła się 1.2. zaczął tracić powoli moc. Nie podoba mu się, co robi dziewczyna. -
1.2 Dziewczyna - trafiła do krainy w XVIII wieku. Poznała krainę wystarczająco dobrze, by móc zaglądać do świata realnego, jednak nie może z niej wychodzi. Lubi zapewniać sobie jakąś rozrywkę. - Nieve

2.1 Chłopak - główny cel 1.2 oraz brat 2.2. -
2.2 Dziewczyna - młodsza siostra 2.1. -
2.3 Chłopak - przyjaciel 2.1. -
2.4 Dziewczyna - przyjaciółka 2.1 i 2.2 -
2.5 Chłopak - chłopak 2.6 i przyjaciel 2.3 -
2.6 Dziewczyna - dziewczyna 2.5 i kuzynka 2.1 oraz 2.2 -


Now we will create a zikru to Goście.
Let him be equal to your stormy heart.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl