Our-Story...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 28-03-2013 19:24:52

Nekota

Gość

Lejdis end dżentelmen!

Konichi'wa !



Idąc waszymi śladami postanowiłam od razu stworzyć ten wątek i przedstawić wam mą dość skromną oraz opanowaną osobę. Podam wam kilka inforamacji, które możecie prawnie wykorzystać.
Zwą mnie Adrianna i urodziłam się 13 lat temu w wiosce, której pojawienia się nazywa na mapie Google nie mogę się doczekać. Od 6 roku życia mam jedną i tą samą pasje, którą jest ... JEŹDZIECTWO ! Mam własnego kuca, który min. staje dęba, kopie, gryzie, goni ludzi, ale jest kochany ! Oczywiście tylko ja tak uważam. No dobra co tam dalej.. mam 3 psy, którym nadałam dość charakterystyczne imiona - Czesława (Czacza-czenia), Ronia i Pasztet. Żaden z nich nie jest rasowy, lecz pierwsza suczka jest mieszana z yorkiem ! Może doczekacie się fot jak będziecie grzeczni c: Moim ostatnim pupilkiem nie licząc parunastu kur i koguta jest Sasza ! Jest to moja kotka, która wpycha sie na chama do domu. Fajny kiciak z niej.
Zauważyłam, iż wielu zwas interesuje się jakiej muzyki słuchają inne dziewoje i milordy, ja słucham Ludovica Einaudi. Kocham ziomka i innych pianistów, ale niestety nie znam ich za dużo. Do tego dochodzi jeszcze rock i odrobina popu, lecz jeżeli mam słuchać Lady Gagy czy Seleny Gomez to .. uprzejmnie dziękuje,ale nie skorzystam.
W społeczeństwie zachowuje sie dość zwyczajnie. Nie lubie być sama, jak to się mówi ,,W grupie raźniej''. Mam paru przyjaciół i masę kolegów. Jestem dość otwartym dzieckiem, które z wiekiem poznaje świat. Nie ma osób, które bym podziwiała nie licząc pana dyrektora mej cnej szkoły. Lubie się pośmiać i niewyobrażam sobie życia wśród samych smutasów. Jestem energiczna i kocham sport ! W lecie zeszłego roku wróciłam ze szkoły posiadając 3 medale na trzy konkurencje - 2 złote i 1 srebny.  Co by tu jeszcze .. lubie się chwalić i zazdrościć innym. Mam dość wysoką samoocenę i uważam że jestem piękna. Najczęściej jest tak, iż jestem szczera. Mówie coś a potem myśle, tak samo jest z czynami. Dobra koniec z takimi pierdołami !
Teraz coś z innej beczki, jak to powiedział Jezus w Kanie Galilejskiej. Ucze się w miarę spoko, moja średnia nie spada poniżej 4.00. Interesuje się wszystkim po kolei od konie po dajmonizm, piłkę nożną, rysowanie, lekkoaktobatykę, zabawki, słodyczę. Zatrzymamy się na tym ostatnim. Jestem od nich uzależniona, ale nie tak że jem bezograniczenia. Jeżeli np. mama mi nie kupi czegoś słodkiego min.czekolady to zaczyna się furia ! Wrzeszcze, spierdam się, kuce, dyskutuje, aż nie dostanę tej czekolady czy innego trunku.

- - - -


Dość o moim nudnym i małotonym życiu. Witam wszystkich i pozdrawiam Z góry przepraszam za błędy, gdyż nie podkreślają się w przeglądarce safarii, a inne mi nie chodzą lub się zbyt zamulają.

Ostatnio edytowany przez Nekota (28-03-2013 19:25:37)

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbusy Holandia psychoterapia