#1 11-02-2013 22:17:47

Fillia

Gość

Witajcie.

Hmmm... Mam już doświadczenie w dziedzinie przedstawiania się na forach, ale za każdym razem sprowadza mnie to do pytania: "co mam o sobie napisać?". Jako, że według mnie jest to proces, który trzeba odbyć, a nie ukrywajmy, jest dość trudny, postanowiłam na początku przedstawić Wam kilka suchych faktów o sobie...
Nazywam się Klaudia, ale niestety, szczerze nienawidzę tego imienia, bo cóż to za imię? Takie bez charakteru, a ja swój własny i wybuchowy (niczym bomba) posiadam. Znajomi zazwyczaj zwracają się do mnie "Kleo", ale tutaj nie będę tego wymagać, możecie do mnie mówić jak Wam się podoba, Fillia, Filcia, Fil, Kleo, na jakie tam przezwiska wpadniecie.
Jakiś czas temu skończyłam dziewiętnaście lat, co czyni mnie osobą niesamowicie starą, jeszcze niedoświadczoną przez życie i zmęczoną wszystkim wkoło.
Obecnie jestem na etapie wybierania kierunku studiów, lecz niestety, nie przychodzi mi to z łatwością, bo wszelakie moje pomysły legną w gruzach, gdy patrzę na rynek pracy. Ale dość o tym, przecież nie będę Wam gadać o stopie bezrobocia i procencie zatrudnienia ludzi...
Tak więc, kierując się dalej... Interesuję się wszelakimi grami, lubię zagłębiać się świat jaki autorzy i firmy starali się stworzyć, a do moich ulubionych gier na pewno należą wszystkie typu Call of Duty, Battlefield i Medal of Honor. Dlaczego? Lubię klimaty wojen, broń i dreszczyk emocji. Może to trochę dziwne, ale zawsze chciałam pójść do wojska i latać z karabinem po mieście. Wiem, szaleństwo i głupota, ale moje zamiłowanie do tego typu rzeczy bierze się zapewne z opowieści mojego dziadka, który swego czasu służył w wojsku i był policjantem, a mnie i moje rodzeństwo uczył strzelać z wiatrówki, co bardzo polubiłam. Ale przejdźmy dalej...
Lubię pisać wszelakiego typu opowiadania czy to indywidualne czy grupowe. Jak znajdują się tutaj jacyś użytkownicy SF to pewnie mnie kojarzą, bo pojawiałam się tu i ówdzie.
Cóż mogę więcej o sobie powiedzieć? Szczerze mówiąc to nie wiem, ale chętnie odpowiem na niecierpiące zwłoki pytania, które mnie zapewne ucieszą. Także, hej ho, przygodo!
Trochę się rozpisałam...

Ostatnio edytowany przez Fillia (11-02-2013 22:21:03)

 

#2 11-02-2013 22:23:18

 Lurecia

Administrator

47261311
Call me!
Skąd: Miejsce zwane Śmiercią
Zarejestrowany: 31-12-2012
Posty: 512
Punktów :   
WWW

Re: Witajcie.

Ohh... Widzę bratnią duszę *^*
Również śni mi się wojsko, tak ciągle jeszcze i raczej z tego nie zrezygnuję xD
Gry to znam jedynie niestety Battlefield, no to tak ten...
A jakaś preferowana muzyka się znajdzie? Rock, rap, klasyk? Wszystko chcę wiedzieć xD
Ulubiony autor, książka, tematyka książek? *^*
Słucham Cię Najdroższa(wybacz, jeśli nie chcesz to mogę tak nie mówić T^T)


lol

Offline

 

#3 11-02-2013 22:26:37

Fillia

Gość

Re: Witajcie.

Z muzyki to w stu procentach rock i wszystko co daje niezłego kopa, ale słucham też innych gatunków, szczerze mówiąc to wszystko co mi w uchu wpadnie.
Autor... Takowego nie posiadam, chyba że chodzi o króla horrorów - Stephena Kinga. Przed nim biję pokłony, padam do stóp i w ogóle całuje mu buty. A czytam wszystko co mi wpadnie pod rękę, ale najbardziej lubię książki paranormalne, fantasy, sci-fi i kryminały.
Mów jak Ci się podoba! xD

 

#4 11-02-2013 22:38:18

 Lurecia

Administrator

47261311
Call me!
Skąd: Miejsce zwane Śmiercią
Zarejestrowany: 31-12-2012
Posty: 512
Punktów :   
WWW

Re: Witajcie.

Weź wyjdź, bo Cię pokocham *^*
Stephen King... Udało mi się przeczytać jedynie Zieloną milę, dwa dni temu xD
Teraz poluję na resztę jego książek, które u mnie jest niezwykle trudno wypożyczyć, a pieniądze niestety wydałam na słownik -,- No nic... Ja preferuję jeszcze Paulo Coelho, którego książkę przeczytałam wczoraj "Piąta Góra" ku memu niezadowoleniu ściśle związana z religią i Bogiem, ale tak bywa xD
Kerstin Gier "Trylogia czasu? Słyszałaś o niej Najdroższa? *^*
Roch, kocham, wielbię, chociaż również słucham wszystkiego i niezbyt idzie mi podział na gatunki...
The Beatles, Gavin deGraw, Bastille? *^*
No to dalej... Jakiś internetowy idol np. muzyk znany na łamach yt, Niekryty Krytyk czy jeszcze kto?
Ulubiony owoc? Preferujesz szpilki czy trampki? *^*
xD
Dobra, to było wyrywkami, ale chyba wiesz o co chodzi xD


lol

Offline

 

#5 11-02-2013 22:49:51

Fillia

Gość

Re: Witajcie.

Ja od SK czytałam "Pod kopułą", "Christine" i coś tam jeszcze, ale nie pamiętam...
Za Paulem Coelho nie przepadam, bo w owym czasie zrobił się strasznie modny i mnie odstraszyli ludzie od niego.
Trylogię czasu przeczytałam i mi się podobała, ale jestem teraz na etapie czytania książek dla dorosłych, niemniej jednak są one fantasy, ale jest w nich dużo scen erotycznych. xD
Beatlesów znam, jakże by inaczej, a co do zespołów to raczej tak nowocześnie m.in. 30STM, MCR, RHCP, Good Charlotte, Rise Against, MSI, SOAD, itd.
Idolów jako takowych nie mam, prócz Billa Gatesa, który jest moim guru i mam zamiar przejąć jego całą firmę. A co mi tam...
Owoc - mango. xD
Trampki czy szpilki? I to i to, zależy od mojego ubrania i humoru. xD

 

#6 11-02-2013 22:57:47

 Lurecia

Administrator

47261311
Call me!
Skąd: Miejsce zwane Śmiercią
Zarejestrowany: 31-12-2012
Posty: 512
Punktów :   
WWW

Re: Witajcie.

No to tak...
Rzeczywiście nieco "populatione" jest, ale za to ma ciekawe myśli i w interesujący sposób je wyraża. Tak, Trylogia czasu jest jak dla mnie idealna, zwłaszcza Błękit Szafiru, nawet nie wiem czemu xD
Ostatnio przeczytałam jedną taką książkę, bodajże japońskiego pisarza i pod koniec mnie normalnie zatkało. Tak dokładnie opisane, dosłownie każdy szczegół z perspektywy sypialni, dopiero przy oddawaniu do biblioteki pojęłam dlaczego bibliotekarka tak dziwnie na mnie paczała xD
30STM słyszałam, ale jedynie chyba This is War, jakaś inna by się znalazła, ale nie wiem xD
MCR Black Parade mi się podoba inne zespoły może i znam, ale nie wiem skąd xD
Bill Gates? No całkiem, całkiem niezłe plany xD Chociaż czasem ja mam takie ambicje by go pozwać, że powolne to wszystko jest... Na szczęście opanowuje się w odpowiednim momencie xD
A jakiś no nie wiem... Włosy długie czy krótkie? Preferowany kolor? *^*


lol

Offline

 

#7 11-02-2013 23:11:28

Fillia

Gość

Re: Witajcie.

Parę miesięcy miałam do pasa, ale aktualnie są do ramion... Te kołtuny...
Ale podobają mi się takie i takie, a ścięłam ze względu na to, że miałam ich dość i był zniszczone.
Blond czy brąz? Naturalnie jestem blondynką, a mam brązowe włosy, więc wychodzi na to, że brąz, ale do blondynek nic nie mam. Szczerze mówiąc, zastanawiam się czy nie wrócić do mojego naturalnego koloru...

 

#8 11-02-2013 23:14:33

 Lurecia

Administrator

47261311
Call me!
Skąd: Miejsce zwane Śmiercią
Zarejestrowany: 31-12-2012
Posty: 512
Punktów :   
WWW

Re: Witajcie.

Tak samo jak ja xD
Ja za to jestem rodzoną rudą xD
Blond, brąz? Jakoś tak moim zdaniem lepszy jest brąz, ale wszystko zależy od twarzy, osoby i kilku innych xD
No to może... Masz zwierzęta? *^*


lol

Offline

 

#9 11-02-2013 23:17:18

Fillia

Gość

Re: Witajcie.

Mam psa, jamnika - Tinę. Miałam kiedyś myszoskoczki, chomika, papugę, rybki, żółwia, świnkę morską, itp. xD
Obecnie noszę się z decyzją zakupu węża, ale mojej mamie się to nie podoba.

 

#10 11-02-2013 23:20:32

 Lurecia

Administrator

47261311
Call me!
Skąd: Miejsce zwane Śmiercią
Zarejestrowany: 31-12-2012
Posty: 512
Punktów :   
WWW

Re: Witajcie.

Jamnik? No nawet, chociaż ja preferuję te ogromniaste, na przykład husky xD
Ja tam od zawsze marzę o wilku albo tygrysię *^*
A pytanie do jakiego miejsca byś chciała pojechać, nie wiem Ameryka, jakaś dżungla, Japonia, czy inne?
Oglądasz anime? *^*


lol

Offline

 

#11 11-02-2013 23:23:20

Fillia

Gość

Re: Witajcie.

Też lubię te duże, ale no niestety...
Wilk, tygrys? Przybij piątkę, ja jeszcze chce lwa, lamparta, geparda, panterę i będę w niebie! *^*
Hmm, moim tegorocznym planem pomaturalnym jest wyjazd do Stanów Zjednoczonych, potem może Kanada, Alaska. Oczywiście Japonia to moje marzenie, ale na razie nie stać mnie na bilet lotniczy za dwadzieścia tysięcy. @_@
Oglądam, choć na razie mam przerwę.

 

#12 11-02-2013 23:28:34

 Lurecia

Administrator

47261311
Call me!
Skąd: Miejsce zwane Śmiercią
Zarejestrowany: 31-12-2012
Posty: 512
Punktów :   
WWW

Re: Witajcie.

Ja mam jedynie mieszańca, który i tak należy do sąsiada i jest u mnie na przechowaniu T.T
Wiesz co? Jedźmy do dżungli i weźmy sobie po tygrysie i pumie *^*
Ja jeszcze marzę o takim malutkim niedźwiadku, żeby od małego wychowywać, ale moje marzenia się raczej nie spełnią xD
Mam też kundelka xD
Też bym pojechała w taką trasę... A Nowy Jork? *^*
Japonia rzeczywiście nieco droga xD
Co preferujesz, nie wiem yaoi, romansidła czy co? Daj jeden tytuł xD


lol

Offline

 

#13 11-02-2013 23:32:14

Fillia

Gość

Re: Witajcie.

Yaoi i yuri nie bardzawo...
Tytuł... Hmmm... Klątwa tygrysa, Córka burzy, Cień nocy, itd. xD

 

#14 11-02-2013 23:34:45

 Lurecia

Administrator

47261311
Call me!
Skąd: Miejsce zwane Śmiercią
Zarejestrowany: 31-12-2012
Posty: 512
Punktów :   
WWW

Re: Witajcie.

Ohh... Mało takich osób... Masz mój szacunek xD
Nie słyszałam o nich muszę przyznać xD


lol

Offline

 

#15 11-02-2013 23:40:37

Fillia

Gość

Re: Witajcie.

Polecam z całego serca. ^^

 

#16 11-02-2013 23:45:57

 Lurecia

Administrator

47261311
Call me!
Skąd: Miejsce zwane Śmiercią
Zarejestrowany: 31-12-2012
Posty: 512
Punktów :   
WWW

Re: Witajcie.

Postaram się obejrzeć, gdy tylko mnie wena natchnie, bo u mnie do oglądania jest niezbędna xD


lol

Offline

 

#17 11-02-2013 23:49:25

Fillia

Gość

Re: Witajcie.

Znaczy tamte tytuły to były tytuły książek... Nie sprecyzowałam, przepraszam.
A co do tytułów anime, to na pewno Naruto, Fairy Tail, K-On i parę innych. xD

 

#18 11-02-2013 23:56:51

 Lurecia

Administrator

47261311
Call me!
Skąd: Miejsce zwane Śmiercią
Zarejestrowany: 31-12-2012
Posty: 512
Punktów :   
WWW

Re: Witajcie.

Aaa... No to znaleźć w bibliotece się postaram xD
K-On widziałam, Fairy Tail mnie znudziło na początku już xD Kapłanki przeklętych dni, Uta no prince-sama, Angel Beats i Death Note *^*
Dwa ostatnie kocham <3
Death Note'a widziałam anime, dramę, film anime i zwykły i miałam na to faże tak ogólnie mówiąc xD


lol

Offline

 

#19 13-02-2013 23:21:17

Fillia

Gość

Re: Witajcie.

Death Note'a też widziałam, swego czasu, ale jakoś nie szalałam na jego punkcie. Mimo to, chciałabym mieć taki zeszycik i pozapisywać tam ludzi, którzy mnie wkurzają. Pewnie do tego czasu już bym cały zapisała.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl