#1 12-02-2013 00:09:29

 Djanaaa

Znana osobistość...

Skąd: Z najgłębszego kąta w Piekle
Zarejestrowany: 11-02-2013
Posty: 197
Punktów :   

Hejo :)


Witam pięknie!
Jestem tu zaledwie parę godzin i już mi się tu spodobało więc postanowiłam się przywitać, nie wiem od czego zacząć trochę dziwnie się czuje pisząc to xD.
No to zacznę może od tego, że zwę się Sabina ale większość osób zwraca się do mnie Saba (wiem trochę jak do psa ale mi to nie przeszkadza xD), no chyba nazwiska to nie chce cie znać xD. Mam 14 pięknych latek już na karku więc stara jestem a czas leci nie ubłagalnie!. Wiem że mogą być u mnie błędy w interpunkcji więc od razu przepraszam za nie czyli gomen!. Jestem fanką anime jak i mang!, kocham a w prost wielbię anime Wolf's Rain jak i Vampire Knight(2 części), Kamisama Hajimemashita, Hiiro no kakera (2 części), Inu x Boku SS, Kuroshitsuji (2 części), Kaichou wa Maid-sama!, Spice and Wolf (wszystkie części nie pamiętam ile ich było), Highschool of the Dead. I wiele, wiele innych. Wiem trochę ich wypisałam ale jak znacie jakieś fajne zabawne to możecie mi podać tytuły xD. Dobra dalej jedziem z tym koksem!. Muzyki słucham różnej, nie ma zbytnio jakiejś ulubionej zazwyczaj słucham to co mi się spodoba, ale najwięcej to chyba rocka słucham xD. Coś jeszcze dopisać ? xD


Wolę iść do piekła niż do nieba, gdyż to właśnie w tym pierwszym znajdę ludzi których naprawdę kocham...

Offline

 

#2 12-02-2013 01:00:38

zgnilak

Moderator

status wocky
4268048
Skąd: Kazamaty Nienawiści
Zarejestrowany: 24-01-2013
Posty: 127
Punktów :   

Re: Hejo :)

Łelkom!
Ja, forumowa zoUza witam Cię serdecznie w naszym gronie! (Nie, kurde! Nie zapomniałam o forum, tylko miałam mały zastój. Zdarza się najlepszym!)
Od razu polecam zapoznać się z naszym wspaniałym regulaminem (och, nie zachwalam go dla tego, że jestem jego twórcą, w żadnym wypadku!).
Zapytam się wiec o ulubionego aktora/aktorkę i o książki.


Wódka ma wykręcać ryj, a nie smakować, bo jak zacznie smakować, to jest problem...
http://fc08.deviantart.net/fs71/f/2010/207/5/b/One_Piece_Clip_Art_by_Smangellville.jpg

Offline

 

#3 12-02-2013 09:20:50

 Djanaaa

Znana osobistość...

Skąd: Z najgłębszego kąta w Piekle
Zarejestrowany: 11-02-2013
Posty: 197
Punktów :   

Re: Hejo :)

Dziękuje za powitanie
Zapoznałam się już z regulaminem , aktora ani aktorki nie mam ulubionej, nie wiem czemu ale no nikt mi chyba nie przypadł do gustu. Moją ulubioną książką jest Mroczny Sekret (czytam ją ale już kocham ♥). A może jednak wrócę do tematu aktora to chyba jednak będzie Johnny Depp a to dla tego, że gra Kapitana Jacka Sparrowa, uwielbiam jego postać w filmie Piraci z Karaibów. Lubię wszystkie części filmu.


Wolę iść do piekła niż do nieba, gdyż to właśnie w tym pierwszym znajdę ludzi których naprawdę kocham...

Offline

 

#4 12-02-2013 11:09:13

Fillia

Gość

Re: Hejo :)

Jack Sparrow? Uwielbiam go! Zawsze śmieję się tak głośno jak widzę jego zachowania, że ludzie się na mnie krzywo patrzą. A gra Johnnego Deepa jest świetna, jest doskonałym aktorem, bo potrafi się wcielić w każdą rolę czy to rzezimieszka czy jakiegoś błazna.
Ulubiona część Piratów z Karaibów?

 

#5 12-02-2013 11:14:31

 Djanaaa

Znana osobistość...

Skąd: Z najgłębszego kąta w Piekle
Zarejestrowany: 11-02-2013
Posty: 197
Punktów :   

Re: Hejo :)

Podoba mi się on z tym rumem xD, część która najbardziej mi się podoba to chyba na krańcu świata a twoja?, ja też zawsze się z niego śmieję więc rozumiem twój ból xD, on jest boski. Jeżeli napiszę, że mam dwa psy, jednego kota i chomika to będzie źle ? xD. No musze się przecież pochwalić moimi pupilami xD


Wolę iść do piekła niż do nieba, gdyż to właśnie w tym pierwszym znajdę ludzi których naprawdę kocham...

Offline

 

#6 12-02-2013 11:38:17

Fillia

Gość

Re: Hejo :)

Moja tak samo, a szczególnie moment, gdy znajduję się na tym krańcu i dostaję schizów, gada sam do siebie i wszystko co tam robi. No po prostu to jest komiczne. xD

 

#7 12-02-2013 11:45:31

 Djanaaa

Znana osobistość...

Skąd: Z najgłębszego kąta w Piekle
Zarejestrowany: 11-02-2013
Posty: 197
Punktów :   

Re: Hejo :)

Widzę że znalazłam bratnią duszę tu xD, on jest boski i ten wygląd jego . Podoba mi się też ten moment kiedy na takiej łódce płynie i ona się zatapia a potem wskakuje na pomost i płaci jakiemuś gościowi to chyba było w pierwszej części xD


Wolę iść do piekła niż do nieba, gdyż to właśnie w tym pierwszym znajdę ludzi których naprawdę kocham...

Offline

 

#8 12-02-2013 11:53:40

Fillia

Gość

Re: Hejo :)

Z niego to w ogóle niezły typek jest. xD
Zawsze się można z niego pośmiać, ja sama JD wręczę Oscara, bo nikt go nie chce uhonorować tym tytułem to ja to zrobię.

 

#9 12-02-2013 11:57:42

 Djanaaa

Znana osobistość...

Skąd: Z najgłębszego kąta w Piekle
Zarejestrowany: 11-02-2013
Posty: 197
Punktów :   

Re: Hejo :)

Na pewno bym wysłała sms-a na niego xD, ja jeszcze lubię filmy o zombie xD no kocham dość dużo filmów , nie wiem co jeszcze mogę napisać o mnie xD, kolorki to lubię takie niebieskie i czarne xD


Wolę iść do piekła niż do nieba, gdyż to właśnie w tym pierwszym znajdę ludzi których naprawdę kocham...

Offline

 

#10 12-02-2013 12:06:22

Fillia

Gość

Re: Hejo :)

Zombie też lubię, ale w ograniczonych ilościach, bo w końcu można zbzikować. xD
A jakiej muzyki słuchasz?

 

#11 12-02-2013 14:05:06

zgnilak

Moderator

status wocky
4268048
Skąd: Kazamaty Nienawiści
Zarejestrowany: 24-01-2013
Posty: 127
Punktów :   

Re: Hejo :)

Ugh... Jack Sparrow... Ugh... Johny Deep... Ugh... Oscary...

Zawsze się można z niego pośmiać, ja sama JD wręczę Oscara, bo nikt go nie chce uhonorować tym tytułem to ja to zrobię.

A pomyślałaś, czemu nikt mu nie chce go dać? Kiedy ostatnio widziałaś go w ambitniejszym filmie? Same pseudo komedyjki u zaprzyjaźnionego reżysera,a  u boku kto? Helenka - żoncia zaprzyjaźnionego reżysera.
No to Sabciu może jakiś ulubiony film, tylko bez Kryształowego Dżonego :P (No chyba, że znasz jakieś ambitniejsze produkcje z nim - a zdarzały mu się takie)


Wódka ma wykręcać ryj, a nie smakować, bo jak zacznie smakować, to jest problem...
http://fc08.deviantart.net/fs71/f/2010/207/5/b/One_Piece_Clip_Art_by_Smangellville.jpg

Offline

 

#12 12-02-2013 15:55:41

Fillia

Gość

Re: Hejo :)

A pomyślałaś, czemu nikt mu nie chce go dać? Kiedy ostatnio widziałaś go w ambitniejszym filmie? Same pseudo komedyjki u zaprzyjaźnionego reżysera,a  u boku kto? Helenka - żoncia zaprzyjaźnionego reżysera.

Och, owszem gra teraz w samych komediach, ale nie dramatami aktor całe życie żyje. Poza tym, Ty widzisz jedynie to, że gra w głupkowatych komediach, do których nie trzeba posiadać czegoś co nazywamy "inteligencją", aby je zrozumieć. Moim argumentem na to, że jest wybitnym aktorem jest fakt, iż świetnie wciela się w każdą rolę, czy to pirat-alkoholik czy psychopata. Nie ma problemów z odzwierciedleniem uczuć i emocji, jakie targają bohaterem, bo potrafi się wcielić w graną przez siebie rolę.

 

#13 12-02-2013 16:14:18

zgnilak

Moderator

status wocky
4268048
Skąd: Kazamaty Nienawiści
Zarejestrowany: 24-01-2013
Posty: 127
Punktów :   

Re: Hejo :)

O i tu się z Tobą nie zgodzę. Jak myślisz, czemu nie gra w lepszych filmach? Bo sam sobie role wybiera. A czemu? Bo jego mimika leży  kwiczy. Idealnie nadaje się do ról postaci, które składają się na trzy miny - szczyty Johnego Deepa. Ostatnio oglądałam 'Mroczne cienie'. Pominę fakt, że to był jeden z najnudniejszych filmów jakie ostatnio oglądałam. Jego postać nie wymagała żadnej zmiany wyrazu twarzy, podobnie jak Jack Sparrow - robienie min, które każdy dzieciak jest w stanie zrobić. Ale ta rola jeszcze nie była taka zła, bo wypracował sobie specyficzny styl pijanego pirata. Zrobił to zapewne niechcący, bo udawać prawdziwie pijanego nie potrafi.
Poza tym, nie każdy dramat jest dobrym filmem, nie każda komedia jest dla osób z intelektem na poziomie ameby.


Wódka ma wykręcać ryj, a nie smakować, bo jak zacznie smakować, to jest problem...
http://fc08.deviantart.net/fs71/f/2010/207/5/b/One_Piece_Clip_Art_by_Smangellville.jpg

Offline

 

#14 12-02-2013 16:31:05

 Djanaaa

Znana osobistość...

Skąd: Z najgłębszego kąta w Piekle
Zarejestrowany: 11-02-2013
Posty: 197
Punktów :   

Re: Hejo :)

Moim chyba ulubionym filmem jest Czas Wojny, lubię ten film a to dla tego, że darzę sympatią konie xD. A z polskich to możliwe, że Listy do M, Chłopaki nie płaczą i Haker xD, większość to komedie ale no lubię komedie oglądać. O a z horrorów to morze być Koszmar z ulicy wiązów xD


Wolę iść do piekła niż do nieba, gdyż to właśnie w tym pierwszym znajdę ludzi których naprawdę kocham...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl