#1 28-01-2013 14:51:46

 Shadia

Administrator

Skąd: Stąd
Zarejestrowany: 25-01-2013
Posty: 524
Punktów :   

Witajcież.

"Bądź jak ptak, który spocząwszy w locie swym na gałązce, chociaż ona ugina się pod jego ciężarem, nie przestaje śpiewać, bo wie, że ma skrzydła, które go ustrzegą od zagłady."~ Motto życiowe.

Długo się zastanawiałam czy założyć tutaj wątek, ale oto jestem i się wam przedstawiam.

Na początek powiem, iż nazywam się Patrycja (ale mów mi Shadia, Shadiś, ew. Patu, Pati) i lat posiadam jedynie piętnaście, więc dużo mówić nie będę, małolata ze mnie. Gówniara, podlotek czy jak tam wolicie.

Nie powiem, że otaku, bo nie jestem, ale czasem jakieś anime czy manga trafi w me ręce i pooglądam/poczytam. Jeżeli znacie jakieś ciekawe tytuły nie opowiadające o słodkim życiu licealistów i ich problemach miłosnych, chętnie skorzystam z porady.

Ciekawi was zapewne, lub nie, jakiej muzyki słucham tak więc oznajmiam, iż jest to w większości rock, choć zdarza się blues reggae czy tez nawet pop, ale nie kawałki robione dla mas społecznych i nadające jedynie do popląsania na dyskotece. Oczywiście nie chodzę na takowe ponieważ nie czuję jak na razie potrzeby niszczenia sobie słuchu.

Minusem mym jest to, że rzadko czytam książki toteż nie orientuję się w polskiej i innej literaturze. Prędzej rozwiążę zadanie z matematyki niźli powiem o co chodziło w Balladynie. Co by tu...

Kocham spać i jestem leniem, który nie ma nawet ochoty aby to pisać, ale się zmusza bo grzecznie jest się przedstawić przed rozpoczęciem pisania na forum. Pytania i krytyka mojej osoby mile widziane, hejterów też przywitam z otwartymi ramionami.

Wiem, iż mało tego, ale brak weny napadł mnie niczym seryjny morderca swoją kolejną ofiarę.

                                                                                            Pozdrawiam, Shadiś.

Ostatnio edytowany przez Shadia (28-01-2013 14:52:24)


Bored.

Offline

 

#2 28-01-2013 19:16:04

wanti

Gość

Re: Witajcież.

Ja cię zbyt Dobrze znam, by pytać o cokolwiek,
chociaż nadal uważam, że to za mało <3
Chętnie poczytam, jakie pytania ci zadadzą inni Shaduś xD

 

#3 28-01-2013 19:55:09

 Shadia

Administrator

Skąd: Stąd
Zarejestrowany: 25-01-2013
Posty: 524
Punktów :   

Re: Witajcież.

Zauważ, że z czasem dowiadujesz się coraz więcej ^^
Heh, mam nadzieję, że jakieś padną, bo jak na razie pusto .___.


Bored.

Offline

 

#4 29-01-2013 23:58:21

Ewelajna

Gość

Re: Witajcież.

No to ja może zacznę walić pytaniami .
Pytanie numer jeden: Lubisz Harry'ego Pottera? (pytanie wg. mnie dziwne ale zbieram zwolenników  ;-))
Pytanie numer dwa: Jakie filmy preferuje Twa osoba?
Pytanie numer trzy: Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się nad istnieniem diabła? (pytanie także dziwne ale mam na to usprawiedliwienie: za dużo egzorcyzmów Emily Rose )
Pytanie numer pięć: Czego boisz się najbardziej?
Pytanie numer sześć: Masz rodzeństwo?
Pytanie numer siedem: Jaka jest Twoja ulubioną książka? (Wiem że czytasz nie za wiele ale jakaś ulubioną musi być albo chociaż,
która spodobała Ci się najbardziej )
Pytanie numer osiem: Grywasz w gry komputerowe? Jak tak to w jakie?
Pytanie numer dziewięć: Jesteś typem dziewczyny oryginalnej czy pospolitej? (kolejne pytanie z serii bezsensowny pytań)
I ostatnie... Ojej ile się tego nazbierało... Kiedy odchodzisz urodziny? To tyle z mojej strony i z niecierpliwością czekam na odpowiedzi =)

 

#5 30-01-2013 14:54:27

 Shadia

Administrator

Skąd: Stąd
Zarejestrowany: 25-01-2013
Posty: 524
Punktów :   

Re: Witajcież.

Dużo pytań, ale na wszystkie z chęcią i uśmiechem na ustach ci odpowiem ^^

Ach, ogółem lubię takie filmy. Harry Potter, Władca Pierścieni, Gwiezdne Wojny... Fantasy i Science fiction to coś, co uwielbiam.

Jak już wyżej napisałam są to w większości Fantasy i Science Fiction chodź dochodzą do tego także thrillery i horrory, nie zapominając o wszelkich kryminalnych.

Myślę, że nad istnieniem i diabła i też Boga każdy w swoim życiu się zastanawiał, ale o mojej wierze i poglądach na ten temat pisać nie będę. W skrócie, tak.

Kiedyś, dosyć dawno bodajże w klasie... Czwartej (?) przestałam bać się ciemności, a poczęłam tego co może się w niej kryć. Lękam się tez tego, że kiedyś wszystkie dla mnie ważne osoby odejdą przede mną i będę musiała żyć sama. Najgorszą rzeczą jaka może mi się stać to całkowita samotność i odosobnienie. Czasem każdy potrzebuje chwili ciszy, jednakowoż uważam, że czyjaś obecność jest konieczna do normalnego funkcjonowania.

Ano, mam, mam. Mała, denerwująca ale słodka i kochana młodsza siostra imieniem Julia.

Trylogia autorstwa Lisy McMann "Sen" , "Mgła" , "Koniec". Urzekła mnie tutaj ciekawa fabuła, wątek miłosny oraz prostota całości. Nie, nie jestem głupa i muszę czytać książki kiedy wszystko jest jasne, ale czytało się to bardzo przyjemnie.

W gry? Nie za często, wcale mogę powiedzieć, ale jeżeli miałabym wybierać i teraz w jakąś zagrać uprzednio kupując... Wybrałabym Starry Sky bądź Hakououki.

Nie sądzę, abym swoim zachowaniem czy wyglądem przyciągała spojrzenia innych, ale też nie jestem owieczką podążającą za stadem. Nie interesuje mnie obowiązująca moda i trendy. Trampki bluza i spodnie w zupełności odzwierciedlają mój styl. Zachowaniem... Zazwyczaj cicha, tolerancyjna i spokojna. Jednakże kiedy jestem w gronie znanych mi osób i mogę być sobą pokazuję swoją drugą stronę jaką większość osób znających mnie woli.

A co? Prezent szykujesz...? ^^ Taki tam, suchar. Przed wakacjami, choć niewiele. Dziewiętnasty czerwca.


Bored.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl