#1 06-04-2014 13:50:01

Makabreska

Niezapoznany...

49654407
Call me!
Zarejestrowany: 06-04-2014
Posty: 8
Punktów :   

WątekOCiociMaki...

IOTym,ŻeSpacjeNieSąPotrzebneWŻyciu.

    Witam was w tym jakżeinteresującymtemacieziwązanymtylkoiwyłączniezemną! Jak ja lubię takie tematy, po prostu nic tylko czytać c: Oczywiście, gdy ludzie piszą o mnie prawdę, inaczej, jest trochę lewo.
    Jednak, zacznę od przedstawienia się. Otóż jestem Julia, jednak prędzej czy później, myślę, ze zapomnicie mojego imienia. Po ogórka je więc podałam?
    Rocznikowo mam 16 lat, skończę dokładnie 9 września (tak bardzo satanistyczna data urodzenia ||09.09.1998 1+8=9 9.9.9 ODWRÓĆ I MASZ 3 SZÓSTKI||) to są właśnie przemyślenia mojego dziadka.
    Wracając do tematu mojego imienia. Większość ludzi poznanych w internecie, woła na mnie ciotka, dlatego też zarejestrowałam się jako Makabreska.
    Ogółem mówiąc, jestem osobą, której nikt nie pojmie, jestem pełna sprzeczności, egoizmu i samouwielbienia, jedyny Jednorożec Apokalipsy ukoronowany cierniem przez samą Lucrezię.

Offline

 

#2 06-04-2014 13:55:20

 Nieve

Rozgadany

Skąd: Narnia jest w drugą stronę.
Zarejestrowany: 12-02-2013
Posty: 204
Punktów :   
WWW

Re: WątekOCiociMaki...

Skąd to ja cię... Kojarzę cię i więcej nie jestem w stanie powiedzieć ;_;
Skąd do nas przybyłaś? Oczywiście witamy w naszych skromnych progach. (:
Ja też jetem Julia, to znaczy - Asia, ale pani pielęgniarka ciągle mówi do mnie Julka. ;_;
Lubisz pisać? Jakiej muzyki słuchasz?


Now we will create a zikru to Goście.
Let him be equal to your stormy heart.

Offline

 

#3 06-04-2014 14:07:50

Makabreska

Niezapoznany...

49654407
Call me!
Zarejestrowany: 06-04-2014
Posty: 8
Punktów :   

Re: WątekOCiociMaki...

Hm. Otóż, jestem zarejestrowana na wielu forach PBF, na SF i kiedyś na MF *ILE F ;A;* można mnie więc kojarzyć ze wszystkich stron *nawet z bloga, chociaż zbyt dużo obserwatorów to ja nie mam xD*
    Ano, przybyłam przez wujki google c: Szukałam jakiegoś foruma z OG, bo nie chciało mi się pisać rozbudowanych KaPetek na innych forach xd I dziękuję za powitanie c:
    Czy lubię pisać. Troszku trudne pytanie jak dla mnie, ponieważ u mnie to wygląda mniej więcej tak - mam superzajebistypomysłnaopowiadanie, nie umiem dokończyć drugiego 'rozdziału' xd Dlatego też piszę coś w rodzaju felietonów. Do tego, uwielbiam pisać w opowiadaniach grupowych, no i za razem, tworzyć różne, urozmaicone postacie, etc. Krótko mówiąc, lubię pisać, ale zależy co.
    Jeśli zaś o muzykę chodzi, to słucham wszystkiego po trochu. To wszystko przez Glee ;A; Jednak przyznam się, jestem Echelonem, do tego wolę zespoły indie, rockowe, metalcorowe czy deathcorowe, jak Britney Spears i Madonnę c:

Offline

 

#4 06-04-2014 15:21:27

 Lurecia

Administrator

47261311
Call me!
Skąd: Miejsce zwane Śmiercią
Zarejestrowany: 31-12-2012
Posty: 512
Punktów :   
WWW

Re: WątekOCiociMaki...

Witamże u nas ^.^

Zamiast Jednorożec przeczytałam Jeździec i od razu mi się z kimś skojarzyłaś i oczywiście dzięki temu oglądam teraz film, ale mniejsza z tym. Chociaż jak już jesteśmy przy filmach, to masz jakieś ulubione? *.*
Opowiadania jakiego gatunku lubisz pisać najbardziej? Jaki charakter postaci jest Ci najbliższy i jaka płeć? *le wywiad środowiskowy ;_;*
I czy lubisz układać puzzle?



lol

Offline

 

#5 06-04-2014 15:47:15

Makabreska

Niezapoznany...

49654407
Call me!
Zarejestrowany: 06-04-2014
Posty: 8
Punktów :   

Re: WątekOCiociMaki...

Droga Ikuko. Otóż filmów oglądałam tyle, że nie jestem w stanie podać kilku ulubionych. Ja je rozdzielam na 'dobre', 'może być' i na 'beznadziejne'. Ogólnie, jestem osobą wręcz uzależniona od wyjazdów do kina i zbierania wszelkich ulotek filmowych, po czym każdy film po kolei oglądam w domu o-o
    Odpowiadając jednak bardziej rzeczowo na to pytanie. Uwielbiam wszelkie filmy Tima Burtona, bajki Disneya i filmy, w których występują Johnny Depp, James Franco, Tom Hiddleston czy Jared Leto c: Ostatnio też oglądałam dwa filmy w kółko, czyli 'Witaj w Klubie' i 'Spring Breakers'.
    Najbardziej chyba odnajduję się w horrorach i thrillerach, choć ostatnio zaczęłam też skrobać coś na wzór kryminału w czasach wiktoriańskich.
    Najbardziej, jak w każdej książce, czy opowiadaniu, które piszę lub czytam, utożsamiam się z 'czarnym charakterem', który jak dla mnie, powinien być głównym bohaterem. No bo kogo nie interesowałaby cała przygoda Drużyny Pierścienia, z perspektywy Saurona?
    Czasami jednak, okazuje się, że postać kompletnie poboczna, która będzie się pojawiała tak często jak kot płacze, okaże się tą postacią, która okaże się postacią, z którą będę się identyfikować.
    Szczerze powiem, że płeć nie gra tu roli, choć przyznam, że o wiele częściej czuję się bardziej związana z postacią męską jak damską. Nie wiem do końca czemu tak jest, jednak tego już nie zmienię. I szczerze, nawet bym nie chciała.
    Uwielbiam, wręcz kocham puzzle wszelkiej maści @u@ Niestety, moi rodzice uważają, że nie są one źródłem mojego szczęścia, przez co wszelkie puzzle mojego brata, prędzej czy później trafiają do mojej szafki z grami i właśnie puzzlami. c:

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl