#1 24-06-2013 19:38:32

Patka1010

Gość

Drobna dygresja

Wiem, że temat już był poruszany i wiem, że ciszył się dużym uznaniem.

1. A chodzi mi o CZAT.
Podobno jak on był to było więcej osób, a teraz to tak troszkę pustkami wieje. Mało kto pisze, mało kto jest. Tylko jedne i te same osoby.

2.Drobny porządek.
Jest dużo założonych kont, ale nikt na nie nie wchodzi, są tylko założone. Po co tworzyć fikcyjną liczbę użytkowników?
Przykładowo osoby, które nie wchodzą miesiąc-dwa, lub zalogowały się tylko podczas pierwszego logowania.
Wiem, że to dużooo więcej roboty dla moderatorów i administratorów. 

 

#2 24-06-2013 19:57:57

 Lurecia

Administrator

47261311
Call me!
Skąd: Miejsce zwane Śmiercią
Zarejestrowany: 31-12-2012
Posty: 512
Punktów :   
WWW

Re: Drobna dygresja


Tak więc...

1. Czat - jak pisałam, nie chcę, aby użytkownicy wchodzili tylko i wyłącznie dla czatu, jak to się działo ciągle, do pory usunięcia czatu. Forum zostało stworzone dla opowiadań, nie dla plotek czy co by tam jeszcze można dołożyć. Są komunikatory, wiadomości prywatne. A do przyjścia wakacji niedaleko, wcześniej czatu nie przywrócę. Jeszcze tylko 4 dni...
Co do kwestii jedne i te same osoby - przynajmniej widzę, które to są na forum, wchodzą codziennie, a uwierzcie mi, ja patrzę ^^
Jak widzę te same nicki, że te same ciągle tu są, a nawet i piszą, to naprawdę miło mi jest w takich chwilach ^.^ Co prawda chciałabym aby więcej się udzielało, ale cieszę się, widząc i tak dużą liczbę użytkowników <3

2. Niedawno forum oczyszczono z osób, które nie posiadały postów, teraz zapewne dzięki Twemu pomysłowi to samo powtórzę, ale z czasem wchodzenia na forum.
Za niedługo, jak tylko dorwę się do wolnego czasu będę segregować... Jeszcze nie wiem, jak to mi się uda, ale to trochę zapewne zajmie.

Pozdrawiam Chiyo


lol

Offline

 

#3 03-07-2013 07:00:59

zgnilak

Moderator

status wocky
4268048
Skąd: Kazamaty Nienawiści
Zarejestrowany: 24-01-2013
Posty: 127
Punktów :   

Re: Drobna dygresja

A ja odradzam usuwać konta, które są nieaktywne. Pomyślcie, na jakie forum chętniej byście się zalogowały - na takie, gdzie jest dużo, czy mało użytkowników? Co komu wadzą te profile, które są? Aktywności to i tak nie zmienia, więc nie szukajmy problemu, tam gdzie go nie ma. :P


Wódka ma wykręcać ryj, a nie smakować, bo jak zacznie smakować, to jest problem...
http://fc08.deviantart.net/fs71/f/2010/207/5/b/One_Piece_Clip_Art_by_Smangellville.jpg

Offline

 

#4 30-07-2013 10:14:19

 Lurecia

Administrator

47261311
Call me!
Skąd: Miejsce zwane Śmiercią
Zarejestrowany: 31-12-2012
Posty: 512
Punktów :   
WWW

Re: Drobna dygresja


I ponownie się tutaj wypowiem.
1. Czat wrócił - aktywność wzrosła? Nie, ani trochę. Nawet muszę powiedzieć, żezmalała i to dużo. Rozumiem, wakacja, ale jeśli już ktoś znajdzie czas i chęci wejść, pooglądać, to na prawdę...

2. Może i rzeczywiście ktoś woli wejść na forum gdzie jestvwięcej użytkowników, ale no proszę. 51 osób - dziś forum odwiedziło 10, z czego są to jedyne osoby, które są tutaj codziennie. Dodatkowo co z tego, że będzie Was niewiadomo jak wiele, skoro postów, aktywności nie będzie przybywać. Tak więc uporządkuje wszystkie stare konta, gdy tylko znajdę czas. Zostanie Was 12? Dobrze, cieszę się, że przynajmniej tyle.
Jeszcze napiszę coś od siebie... Przez cały czas chciałam aby była tutaj jak największa aktywność, jak najwięcej ludzi, ale teraz to już na prawdę, poddaję się. Za przeproszeniem nie będzie mnie obchodziło ile będziecie pisać czy wchodzić tutaj. Róbcie co chcecie, ja będę zajmowała się jedynie błędami forum i moderowaniem, o aktywność już nie będę prosić, ani namawiać do pisania.

Chiyo


lol

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl