#1 03-06-2013 17:41:22

Patka1010

Gość

Czego słucha nasze serce? (muzyka)

Założyłam wątek, żeby pisać o muzyce :3
Jeszcze nigdzie takiego nie widziałam, więc stwierdzę, że może być ciekawie, bo przecież każdy ma inny gust.
Aktualnie słucham polskiego punkrocka, wraz ze słodkim koreańskim k-popem :3 Choć czasem słucham k-rocku. Nikt z mojej szkoły nie uważa tego za normalne. Nie mam bladego pojęcia dlaczego. Muzyka nie powinna mieć podziałów na gatunki, bo to takie trochę... rasistowskie.


A tak z ciekawości spytam, jakie są wasze ulubione odgłosy? Np. śpiew ptaszków, dźwięk deszczu :3

 

#2 06-06-2013 07:05:14

zgnilak

Moderator

status wocky
4268048
Skąd: Kazamaty Nienawiści
Zarejestrowany: 24-01-2013
Posty: 127
Punktów :   

Re: Czego słucha nasze serce? (muzyka)

Plz, ja mam 22 lata i słucham k-popu xD Przy czym nie pogardzam żadną muzyką. Ostatnio byłam na koncercie Kultu i darłam ryja razem z Kazikiem *O* Podobnie było na koncercie Happysad oraz Akcentu (TAK, DISCO POLO). Chociaż moje serduszko oddane jest panom z zespołów Hurts i Rammstein, to miejsca na innych jest duużo.

Ulubiony odgłos? Ten, który wydaje wiatraczek w moim komputerze C:


Wódka ma wykręcać ryj, a nie smakować, bo jak zacznie smakować, to jest problem...
http://fc08.deviantart.net/fs71/f/2010/207/5/b/One_Piece_Clip_Art_by_Smangellville.jpg

Offline

 

#3 06-06-2013 17:57:39

Hell

Gość

Re: Czego słucha nasze serce? (muzyka)

@zgnilak - masz 22 lata?! Boże, to ją się założę, że będę najmłodsza z tego forum ;--; Topra, mniejsza o to *^*

Czego słucham? Rock alternatywny - tak, to na pewno na pierwszym miejscu. W szczególności 30 seconds to Mars, na których mam ostatnio fazę. Hm, także coś a'lla Skillet, Green Day, Fit For Rivals, Emocore, The Good Natured... Ale żeby nie było, że ja niby taka mroczna *^*
Dobra, kierując się tym, co mam na telefonie to dupstep i remixy od Nightcore oraz Nightstep. Tak zwane "szarpidruty", jak to moi rodzice powiadają.
Coś tan także typu rap. No i vocaloidy oraz Block B, G-Dragon.
Mogłabym wymieniać w nieskończoność xD

 

#4 06-06-2013 20:02:28

Patka1010

Gość

Re: Czego słucha nasze serce? (muzyka)

Ja póki co rozwijam swoją wiedzę na temat koreańskich zespołów :3 Aktualnie słucham B.A.P, Włochaty i Huntera.
Jestem na etapie zmienienia się z chłopczycy na dziewczynę :3 Jak to określają niektórzy.
Przez długi okres czasowy słuchałam metalu, rock'a, punkrock'a, ale ostatnio przerzuciłam się na słodkie dźwięki k-popu, i udziela mi się to.
Mój ulubiony dźwięk to deszcz 

 

#5 06-06-2013 21:55:13

Hell

Gość

Re: Czego słucha nasze serce? (muzyka)

Ach, no tak, jaki dźwięk lubię. Zapomniałam *facepalm przez swoją głupotę*!

Hm, jak moja świnka morska z słodkim imieniem Delicja codziennie rano wali zębami o klatkę, upominając się jedzenia xD

Patka1010 - tak szczerze to ze mnie też próbowali zrobić dziewczynę pod względem muzycznym, ale pozostało na obojniaku xD

 

#6 07-06-2013 17:14:31

Patka1010

Gość

Re: Czego słucha nasze serce? (muzyka)

Ale "bycie dziewczyną" jest dla mnie korzystne :3
Więc słucham tego "co jest zue" i to co jest słodkie :3 Łączę to ;3 Wszystko zależy od mojego humoru.
Ja miałam dwie papużki nierozłączki, więc codziennie miałam koncerty, bo im się nudziło xD Miały huśtawkę, a się nudziły...

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl