#1 23-05-2013 17:23:32

Enna

Rozrabiaka

Zarejestrowany: 16-04-2013
Posty: 98
Punktów :   

Dżem dobry, ale czekolada lepsza

Hym czas na coś co mi nie za dobrze wychodzi...
A więc tak... dołączyłam do waszego grona już dawno, ale spadł na mnie nawał obowiązków, prac itp. Następnie trafiłam z deszczu pod rynnę - laptop się zepsuł. Za nieobecność na starcie przepraszam

Mam na imię Enna, jest to zdrobnienie mojego imienia, sama się tego dowiedziałam z rok temu. Tyle, że prawidłowo to powinno być Ena, ale no dziwnie to brzmiało, więc dodałam coś od siebie. A jakie jest moje pełne imię to sami pogłówkujcie ;>
W wolnym czasie siedzę na laptopie (heh a potem dziwić się, że trzeba go do naprawy wysyłać xD) i zazwyczaj rysuje. Pisaniem opowiadań indywidualnych oraz grupowych zajęłam się niedawno, by sprawdzić czy to pomoże w napisaniu matury. I muszę przyznać, że to mi pomogło i troszkę lepiej piszę wypracowania. No i dzięki temu zakochałam się w pisaniu opowiadań, niestety moja miłość nie jest za bardzo odwzajemniona, no ale może kiedyś się to zmieni...
Słucham wszystkiego (no prawie wszystkiego), ale najwięcej to rocku i popu.
Lubię także czytać i aktualnie czytam o Zapadlisku(zaczynam łowy na 3 cz.) Czytam także Zwiadowców (zaczynam 3 cz). Jak widać mój świat kręci się wokół fantasy, bardo lubuję także kryminały, jeśli ktoś to połączy, to pokocham go nad życie :>
A no i także oglądam anime w tych rodzajach (Death Note <3) jeśli znacie anime w podobnym stylu to pisać!
Nom to byłoby na tyle... Jeśli chcecie coś wiedzieć to piszcie - nie gryze tylko połykam w całości:)


Helpnijcie, a będzie wam dane *^*

Offline

 

#2 23-05-2013 18:22:06

Patka1010

Gość

Re: Dżem dobry, ale czekolada lepsza

Ja też jestem fanką fantasty ;3
Mam do Ciebie kilka pytań jeśli pozwolisz:
1.Wierzysz w reinkarnację?
2.Ulubione kolory?
3.Masz jakieś zwierzątko?
4.Lubisz koty?
5. Masz jakieś hobby, pasję?
6.Co chcesz studiować?
To chyba tyle na początek ;3

 

#3 23-05-2013 19:15:56

Enna

Rozrabiaka

Zarejestrowany: 16-04-2013
Posty: 98
Punktów :   

Re: Dżem dobry, ale czekolada lepsza

To super, fantasty są świetne można zapomnieć o głupocie normalnego życia i przenieść się do życia z fantastyczną głupotą xD
1. Nie, jestem chrześcijanką, a przynajmniej staram się być :>
2. Niebieski, czarny
3. Mam, 4 psy, kiedyś na raz było ich z 13 oczywiście ze szczeniakami, ale taka moja spinka to jest jedna i siedzi w domu na noc
4. Tak, ale bardziej psy... czego można się domyśleć już w 3. pyt
5. Do końca sama nie jestem pewna, ale raczej rysunek, choć spore mam braki
6. Na razie moje plany sięgają zdania matury i egzaminów zawodowych, ale myślałam o turystyce lub rysunku :>
To czekam na więcej


Helpnijcie, a będzie wam dane *^*

Offline

 

#4 23-05-2013 20:23:05

 Nieve

Rozgadany

Skąd: Narnia jest w drugą stronę.
Zarejestrowany: 12-02-2013
Posty: 204
Punktów :   
WWW

Re: Dżem dobry, ale czekolada lepsza

Co do anime - mamy dział w Of topie na ten temat :')
Zwiadowce? Boże! Sama też to czytałam, ale do pewnej cześć, a teraz to już nawet nie wiem której ^^ Jak lubisz fantasy to polecam ci Trylogię Mojra, albo sagę o Oksie Pollock.
Jakiej muzyki nie słuchasz w takim razie?
Masz jakiś konkretny styl ubierania?
Lubisz różowy?
Ulubione zwierze? Of course, liczą się też te 'nie domowe'. ^^


Now we will create a zikru to Goście.
Let him be equal to your stormy heart.

Offline

 

#5 23-05-2013 20:42:48

Enna

Rozrabiaka

Zarejestrowany: 16-04-2013
Posty: 98
Punktów :   

Re: Dżem dobry, ale czekolada lepsza

Muszę trochę pozwiedzać ^^
Mnie do czytania Zwiadowców zachęciło łucznictwo, no i oczywiście ciekawość, bo kto czyta, to szaleje za tą serią. Kurdę ciężko jest dorwać pierwsze części, w sklepach, księgarniach widziałam 11 i dalej >) Łoj jestem ciekawa jak ten autor mógł się aż tak rozpisać, nawet nie wiem ile części jest, widziałam chyba 15 albo 17 *^*
*zapisuje*C:
Disco polo, no chyba, że mam fazę, ale w tym czasie to horrory stają się dla mnie komedią
Raczej nie, po prostu wygodnie(nie, nie dresy). Nie no pokrętne bluzki, z dziwnymi szlaczkami, albo z małą ilością cekinów. Takie no dziwne no i do tego jeansy
Nie mam nic do niego, ale raczej jeśli gdzieś on się pojawia to stonowany... no może poza 1 bluzką (nie rażącą) bez ramion, alem pod nią nakładam czarną :P
Tygrysy i inne kotowato-pazurowate, wilki i psy, a z tych ze świata fantasy to jakoś ostatnio mam fazę na mantikory 'q'


Helpnijcie, a będzie wam dane *^*

Offline

 

#6 23-05-2013 20:42:58

Patka1010

Gość

Re: Dżem dobry, ale czekolada lepsza

Dziękuję za odpowiedzi :3 Teraz kolejna fala pytań:
1.Lubisz yaoi?
2.Czytałaś HP?
3.Czytałaś sagę "Szeptem" ? Jeśli tak to co myślisz o Patch'u?
4.Lubisz fizykę?
5.Co sądzisz na temat wegetarianizmu?
6.Co najczęściej rysujesz?

 

#7 23-05-2013 20:58:38

Enna

Rozrabiaka

Zarejestrowany: 16-04-2013
Posty: 98
Punktów :   

Re: Dżem dobry, ale czekolada lepsza

Hah na takie to ja mogę bez problemu odpowiadać

1. Nie, już wolę dla siebie ich zagarnąć:P Co jest trochę sprzeczne, bo nie jestem za bardzo romantyczką
2. HP dziwnie wygląda skrót już miałam pytać o co chodzi, ale doszło >D Czytałam tylko 1 część i to bardzo dawno
3. Nie, ale jestem ciekawa
4. Nom nawet, ale ona nie lubi mnie i to bardzo
5. Wegetarianizm - wspaniała rzecz (trochę ciężko jadłospis ułożyć:> a jeśli to weganizm to już wg ) podziwiam ich, są wytrwali, wiedzą co robią, dla czego, no i w pewien sposób walczą. Ja niemogłabym tego zrobić...
6. Hym prośby innych, więc raczej ludzi... Dawno nie rysowałam dla siebie (z pół roku będzie), teraz chciałabym zrobić troszkę przerwy od ludzi i wziąć się za duże koty, psy i wilki a i te mityczne bestie


Helpnijcie, a będzie wam dane *^*

Offline

 

#8 23-05-2013 21:13:26

Patka1010

Gość

Re: Dżem dobry, ale czekolada lepsza

Chyba więcej pytań nie mam, chociaż...
1. Masz swoją ulubioną parę yaoi?
2. Jakie opowiadanie Ci najbardziej przypadło do gustu (w sensie yaoi)?
3. Podobają ci się Azjaci?
4. Jakich zespołów słuchasz?
5. Co cię najbardziej irytuje w ludziach? Bo mnie wścibstwo xD

 

#9 23-05-2013 21:28:08

Enna

Rozrabiaka

Zarejestrowany: 16-04-2013
Posty: 98
Punktów :   

Re: Dżem dobry, ale czekolada lepsza

1. No nie lubię yaoi ^^
2. jw :P
3. Tak średnio, ale raczej nie przyglądam się chłopakom
4. Farben Lehre, Green Day, happysad, Imagine Dragons, Nickelack, Amy Macdonald, ale za bardzo na muzyce się nie znam, bo już któryś raz z rzędu komórka przestała mi czytać słuchawki >| i praktycznie od dziecka jestem odcięta od muzyki :<
5. heh dobre xD
Najbardziej irytuje mnie nieszczerość oraz plotkarstwo. Ja jestem szczera (czasami za bardzo) i tego oczekuję od innych


Helpnijcie, a będzie wam dane *^*

Offline

 

#10 23-05-2013 23:10:38

Patka1010

Gość

Re: Dżem dobry, ale czekolada lepsza

Jak to nie lubisz yaoi? ;'c To rani...
To komu się przyglądasz? Dziewczynom, nauczycielom, księżom? (To jest w tonie żartobliwym, a nie złosliwym, nie chcę Cię urazić)
Ja też lubię Fahren Lehren i Green Day. Moje słuchawki na początku u mnie zawodziły, a później zginęła mi karta pamięci od telefonu i nie mogę sobie piosenek zrzucić na telefon, z tego powodu bardzo ubolewam.
Luźne podejście do siebie, takie z dystansem, jest najlepszym dowcipem.
Osób z takimi cechami za pewnie każdy spotkał w swoim życiu. Niestety... Czasem się zastanawiam skąd się biorą tacy ludzie.

 

#11 24-05-2013 17:05:34

Enna

Rozrabiaka

Zarejestrowany: 16-04-2013
Posty: 98
Punktów :   

Re: Dżem dobry, ale czekolada lepsza

A no tak normalnie:P
Każdy ma innego gusta, a ja jak widzę "pompę ssącą" dziewczynę i chłopaka, to już mi się coś robi, a co dopiero chłopaka i chłopaka :d
Ja się przyglądam żabą, gdyż szukam księcia z bajki >'D
Coś strasznego, ja jestem "odłączona" od słuchawek jakieś 4 - 5 lat x.x"
Farben Lehre ma bardzo ambitne teksy >) posłuchaj sobie "Ja do ciebie" hapysad kiedyś śpiewałyśmy ref. z przyjaciółką przez cały dzień >D
Nom, większa większość moich 'znajomych' jest taka, cóż bywa...
Skąd się biorą tacy ludzie? - To zawsze jest pytanie retoryczne >|


Helpnijcie, a będzie wam dane *^*

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl