#1 08-05-2013 20:38:58

zgnilak

Moderator

status wocky
4268048
Skąd: Kazamaty Nienawiści
Zarejestrowany: 24-01-2013
Posty: 127
Punktów :   

TAKA MAŁA UWAGA

I caps lock nie jest tu przypadkowy...
Zauważyłam, że jak był czat, to było też więcej postów. Mamy 10 aktywnych użytkowników, jakby każdy napisał chociaż jeden post dziennie, to czat by wrócił szybciej. Wiem też, że codziennie na forum jest 6-7 osób, które wchodzą i wychodzą bez postu. Czy tak ciężko napisać jest cokolwiek? Nawet w durnych grach? Jak wam się obecne nie podobają, to nikt nie broni zrobić swojej. Nikt nie broni też zakładać wątków w offtopie. Więc taka moja mała prośba - piszcie. Cokolwiek, gdziekolwiek. To tylko 5 minut. 5 minut dziennie, to chyba nie jest dużo, nie?
Dziękuję za uwagę.


Wódka ma wykręcać ryj, a nie smakować, bo jak zacznie smakować, to jest problem...
http://fc08.deviantart.net/fs71/f/2010/207/5/b/One_Piece_Clip_Art_by_Smangellville.jpg

Offline

 

#2 09-05-2013 21:45:30

zgnilak

Moderator

status wocky
4268048
Skąd: Kazamaty Nienawiści
Zarejestrowany: 24-01-2013
Posty: 127
Punktów :   

Re: TAKA MAŁA UWAGA

Widzę, że mój apel gówno dał.
Proszę każdego, by wypowiedział się w tym wątku. Prośba moderatora - czujecie ten powiew grozy?


Wódka ma wykręcać ryj, a nie smakować, bo jak zacznie smakować, to jest problem...
http://fc08.deviantart.net/fs71/f/2010/207/5/b/One_Piece_Clip_Art_by_Smangellville.jpg

Offline

 

#3 11-05-2013 20:55:41

 Nieve

Rozgadany

Skąd: Narnia jest w drugą stronę.
Zarejestrowany: 12-02-2013
Posty: 204
Punktów :   
WWW

Re: TAKA MAŁA UWAGA

Cóż, ja nie nie czuję powiewu grozy... To pewnie przez moje małe pokłady instynktu samozachowawczego, więc nie ma się czym przejmować.
Gdy mogę to coś piszę, ale ostatni mi się ciut zwaliło za dużo na głowę (sama sobie to zwaliłam, ale to pomińmy). Powiem, iż okres egzaminów przy tym, co teraz mam to był pikuś. Jak się mi choć trochę sytuacja ustatkuję to na pewno zacznę pisać, ale teraz naprawdę nie mogę.
Chyba zrobię sobie nawet listę, co muszę jeszcze zrobić.


Now we will create a zikru to Goście.
Let him be equal to your stormy heart.

Offline

 

#4 26-05-2013 18:18:14

Enna

Rozrabiaka

Zarejestrowany: 16-04-2013
Posty: 98
Punktów :   

Re: TAKA MAŁA UWAGA

Czy czuje powiem grozy...?
Nie, ale za to czuje
ochotę na coś słodkiego *^*
Przechodząc do tematu...
To po mojej rejestracji, nie napisałam nic. Ponieważ wszystko zwaliło mi się na głowę. A gratisowo doszło do tego gotowanie i wszystkie inne głupoty kury domowej. Kiedy trochę się uspokoiło musiałam oddać laptopa do naprawy ._.".
Już wszystko jest ok i mam go przy sobie, już od kilku dni nadrabiam zaległości.


Helpnijcie, a będzie wam dane *^*

Offline

 

#5 26-05-2013 18:27:49

Hell

Gość

Re: TAKA MAŁA UWAGA

Powiew grozy? Był... Gdy mama z wywiadówki wracała, ale mniejsza z tym ^^
Cóż, ja w miarę możliwości staram się wchodzić i coś napisać, ale wiadomo jak to bywa - teraz w szkołach jest czas poprawek/wycieczek i z czasem ciężko.
Cóż tu dodać? Ja również apeluję do pozostałych użytkowników tego Forum, by pisali chociaż jeden post dziennie i sama się do tego zobowiązuję.
Wiadomo, każdy ma swoje życie i swoje problemy na głowie, ale my tu walczymy o życie Forum~!
Jemu też należy się szczęście, n-nie? *-*

 

#6 26-05-2013 19:59:08

 Nieve

Rozgadany

Skąd: Narnia jest w drugą stronę.
Zarejestrowany: 12-02-2013
Posty: 204
Punktów :   
WWW

Re: TAKA MAŁA UWAGA

Wypowiem się tu jeszcze raz... Tak, Forum też należy się szczęście i choć jeden post od każdego użytkownika dziennie. Co prawda nie wiem jak długo dam radę coś pisać jeszcze - we wtorek wyjeżdżam i mój dostęp do internetu będzie zdawkowy, ledwo z tela ewentualnie. Kiedy wracam? I tu się właśnie sprawa komplikuje. Za trzy miesiące, ale to też tylko na dwa tygodnie. Owszem, będę się przez ten długi czas starać wchodzić codziennie, a w najbliższy weekend, gdy będę na przepustce nawet może dodać jeszcze jakiś wątek w grupowych, ale to czcze mrzonki. Nie wiem czy uda mi się je spełnić. Więc w razie czego, wybaczcie. *pada na ziemię i błaga o wybaczenie*
Sądzę, że od połowy grudnia znów będę tu częstym gościem. Lecz do tego czasu daleko i warto się postarać, by przez ten czas Forum nie podupadło. Strasznie się rozpisuję, wiem. Ale teraz dodam już tylko jedno.
Ja na pewno będę się starać wchodzić i pisać tak często, jak rozkład zajęć mi na to pozwoli. W wakacje oczywiście będzie to częściej, bo wykreślamy wtedy z planu punkt '8-15 szkoła'.
To tyle, dziękuję ^^


Now we will create a zikru to Goście.
Let him be equal to your stormy heart.

Offline

 

#7 26-05-2013 20:43:48

Patka1010

Gość

Re: TAKA MAŁA UWAGA

Ja na pewno w okresie wakacji będę może trochę więcej pisać, bo teraz mam bardzo dużo ważnych egzaminów. Nauczyciele nas męczą kartkówkami, sprawdzianami, próbnymi egzaminami, zawalają nas materiałem, bo oni się nie wyrobili.
Ciężko mi tutaj coś napisać, jak po szkole jedyne co chcę robić to spać, ale niestety nie mogę.

 

#8 06-06-2013 06:55:36

zgnilak

Moderator

status wocky
4268048
Skąd: Kazamaty Nienawiści
Zarejestrowany: 24-01-2013
Posty: 127
Punktów :   

Re: TAKA MAŁA UWAGA

Temat zamykam.


Wódka ma wykręcać ryj, a nie smakować, bo jak zacznie smakować, to jest problem...
http://fc08.deviantart.net/fs71/f/2010/207/5/b/One_Piece_Clip_Art_by_Smangellville.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl