#1 28-01-2013 23:26:50

 Lurecia

Administrator

47261311
Call me!
Skąd: Miejsce zwane Śmiercią
Zarejestrowany: 31-12-2012
Posty: 512
Punktów :   
WWW

Pomysły na konkursy...

Jako, że ja sama nie mam jakichkolwiek pomysłów co do tematu konkursów, liczę na to, że znajdą się osoby, które je będą miały ^^

Tutaj piszemy jedynie swoje własne pomysły, wszelkie inne tj. skopiowane z innych stron będą usuwane.

W tym wątku piszemy jedynie pomysły!
Gdybyście mogli, prosiłabym o napisanie na początku:

Literacki
Plastyczny
itp.


Czyli jednym słowem rozdzielenie na sposób wykonania prac.


Z poważaniem
Wasza Chiyo ^^


lol

Offline

 

#2 29-01-2013 09:00:33

zgnilak

Moderator

status wocky
4268048
Skąd: Kazamaty Nienawiści
Zarejestrowany: 24-01-2013
Posty: 127
Punktów :   

Re: Pomysły na konkursy...

Skoro to forum, które jest literackie, a przodują opowiadania grupowe, proponuję konkurs na najlepszą KP.
Pytanie - kto zasiądzie w jury?


Wódka ma wykręcać ryj, a nie smakować, bo jak zacznie smakować, to jest problem...
http://fc08.deviantart.net/fs71/f/2010/207/5/b/One_Piece_Clip_Art_by_Smangellville.jpg

Offline

 

#3 29-01-2013 10:10:14

 Elennie

Administrator

34136061
Zarejestrowany: 31-12-2012
Posty: 46
Punktów :   

Re: Pomysły na konkursy...

W jury zasiądą... Adminki? xD


http://img255.imageshack.us/img255/1494/sygnaturkadlaeverlastin.jpg

I'm at war with the world cause I
Ain't never gonna sell my soul
I've already made up my mind
No matter what I can't be bought or sold

Offline

 

#4 29-01-2013 12:18:39

zgnilak

Moderator

status wocky
4268048
Skąd: Kazamaty Nienawiści
Zarejestrowany: 24-01-2013
Posty: 127
Punktów :   

Re: Pomysły na konkursy...

To dosyć subiektywne jury, nie sądzisz?


Wódka ma wykręcać ryj, a nie smakować, bo jak zacznie smakować, to jest problem...
http://fc08.deviantart.net/fs71/f/2010/207/5/b/One_Piece_Clip_Art_by_Smangellville.jpg

Offline

 

#5 29-01-2013 15:32:35

 Lurecia

Administrator

47261311
Call me!
Skąd: Miejsce zwane Śmiercią
Zarejestrowany: 31-12-2012
Posty: 512
Punktów :   
WWW

Re: Pomysły na konkursy...

Co do jury...

@Elennie nie sądzisz, iż to mogłoby być nie fair? Z całą pewnością znalazłyby się osoby, którym tenże pomysł nie przypadłby do gustu, ja sama byłabym na pewno jedną z nich...

Jako jury wystąpią...
Wszyscy użytkownicy forum ^^
Gdy zostaną dodane prace konkursowe, stworzona zostanie sonda, która będzie miała na celu wyłonienie osoby, która zdobędzie jak najwięcej głosów. Moim zdaniem takie rozwiązanie byłoby najsprawiedliwsze, jednak jeśli się nie zgadzacie, zapraszam na PW, gdyż jak wspomniałam to jest wątek do podawania pomysłów.
Jeśli pojawi się wiele pytań stworzę kolejny do dyskusji...

Pozdrawiam
Wasza Chiyo ^^


lol

Offline

 

#6 29-01-2013 15:37:16

zgnilak

Moderator

status wocky
4268048
Skąd: Kazamaty Nienawiści
Zarejestrowany: 24-01-2013
Posty: 127
Punktów :   

Re: Pomysły na konkursy...

To w sumie jedyne najbardziej sensowne rozwiązanie, bo oprócz demokratycznego głosowania pozostaje jeszcze pozostawić wyłonienie zwycięscy w rękach losu. Ale nie sądzę, że losowanie to dobry pomysł.
Sonda również jest subiektywna, ale tu przynajmniej nikt się nie będzie mógł przyczepić, bo będzie anonimowo. O ile uczestniczki nie będą rozsyłać wiadomości, w których namawiają do głosowania. Więc trzeba by również pomyśleć nad porządnym regulaminie i zasadach przeprowadzania konkursu.


Wódka ma wykręcać ryj, a nie smakować, bo jak zacznie smakować, to jest problem...
http://fc08.deviantart.net/fs71/f/2010/207/5/b/One_Piece_Clip_Art_by_Smangellville.jpg

Offline

 

#7 29-01-2013 16:44:05

Ewelajna

Gość

Re: Pomysły na konkursy...

To ja mam jeszcze jeden pomysł. Może być konkurs na najlepszy scenariusz. Mam na myśli jedną długą scenę, nie cały film. Pomysł niedopracowany bo dopiero na niego wpadłam

 

#8 29-01-2013 18:04:23

zgnilak

Moderator

status wocky
4268048
Skąd: Kazamaty Nienawiści
Zarejestrowany: 24-01-2013
Posty: 127
Punktów :   

Re: Pomysły na konkursy...

Ewelajna napisał:

To ja mam jeszcze jeden pomysł. Może być konkurs na najlepszy scenariusz. Mam na myśli jedną długą scenę, nie cały film. Pomysł niedopracowany bo dopiero na niego wpadłam

I dobry dla osób, które się na tym co nieco znają. A nie ubliżając nikomu, nie sądzę, że wiele takich osób na forum się znajdzie. Nie wspominając już o tym, że jury będzie bardzo, ale to bardzo niekompetentne.
Ale to tylko moje zdanie.


Wódka ma wykręcać ryj, a nie smakować, bo jak zacznie smakować, to jest problem...
http://fc08.deviantart.net/fs71/f/2010/207/5/b/One_Piece_Clip_Art_by_Smangellville.jpg

Offline

 

#9 13-02-2013 18:59:36

wanti

Gość

Re: Pomysły na konkursy...

Według moje skromnego zdania, byłabym za konkursem na najładniejsze KP. Jest to jeden z lepszych pomysłow na konkurs z jakimi się w tym wątku spotkałam, a przyznam iż nie było ich wiele.
Kwestia jurorów. Można byłoby postąpić dość uczciwie, jednak to wszysto zależałoby od osoby która przeprowadzi tą `ankietkę`. Lista uczestników byłaby powszechnie `wywyieszona`, posłużę się tym zacnym słówkiem, na jej podstawie zrobiło by się ankietę. Głosy wszystkich użytkowników zostałyby podliczone i zbierane na Prywatnych wiadomościach, przez osobę zaufaną -> @Chiyo.
Kwestia wygrany. Tu chyba nie muszę wysilać swojego mózgu, doprawdy? To już ustalą Adminki, co będzie nagrodą, a co przypuśćmy karą, za łamanie Regulaminu.
Rzucę z rękawa, jak czarownik parę pomysłów, które wpadły do mej mózgownicy, podczas czytania waszych pościków.
By rozwiać wszelakie wątpliwości, już na wstępie dodam, że pomysły były niedopracowane, ale dodałam je, bo ktoś bardziej ogarnięty, może zrobić z nich użytek.
Go, go.
~ Konkurs plastyczny -> projekt ubrań dla postaci w podanym Opowiadaniu. Wybrałoby się scenkę z jakiegoś Opowiadania z Naszego Forum i na podstawie tekstu, uczuć, emocji uczestnicy bądą musieli zaprojektować, nie koniecznie ubiór jaki miałaby postać, ale naprzykład rysunek wnętrza pokoju. Jak dla mnie niezłe, trzeba jedynie rozwinąć i `wyprostować` pomysł, dokładnie szlifując.
~ Konkurs literacki -> Wiersz o naszym forum. Dlaczego warto byłoby tu zajrzeć w postaci rymów. Można zniekształcić naprzykład zamiast wiersza, dać Opowiadanie, nawet tekst piosenki.
~ Konkurs plastyczny -> Cel główny -> Walentynki.
Coś dla gołąbków i zakochańców, by uczcić ten dzień. Powiedzmy w postaci mini-komiksu z rolą główną Postacie z miłosnego Opowiadania, które kontynuowałyby akcję. Zastanówmy się. Opowiadania Indywidualne w sam raz się nadają na taki konkurs. Zamiast następnego rozdziału zrobiłoby się konkurs na najlepszy pomysł na kontynuację wątku miłosnego z Opowiadania. Może autor zaczerpnąłby nawet ze zwycięscy trochę pomysłów, i stworzył ciąg dalszy opierając się na Komiksie? Nagroda jak dla mnie dosyć dobra.
Nie mam nic przeciwko, wręcz przeciwnie, to jeden z lepszych pomysłów <3
~ Konkurs plastyczny -> Jak wiemy na Naszym Forum jest dział o nazwie `Przedstaw się`. Najciekawsza osobowość zasługuje na szkic,prawda?
Jak wyglądałaby postać w rzeczywistości, według autorów-plastyków, by przekazać innym ich cechy, te pozytywne i negatywne, nie wiedząc jak wygląda w rzeczywistości?
Styl dowolny. Powiedzmy, że byłby to portet.
pomysły -> mode off.
Kłaniam się nisko.

Ostatnio edytowany przez wanti (13-02-2013 19:07:16)

 

#10 22-04-2013 18:01:00

 Lurecia

Administrator

47261311
Call me!
Skąd: Miejsce zwane Śmiercią
Zarejestrowany: 31-12-2012
Posty: 512
Punktów :   
WWW

Re: Pomysły na konkursy...


Ohayo ^^

Tak więc... Ludzie mnie wkurzają, świat mnie wkurza, wszystko mnie wkurza, ale nie o tym tu xD
Biorę się za życie, biorę się za O-S i planuję zrobić konkurs ^^
W najbliższym czasie myślę, że pojawi się sonda jaki chcecie konkurs ^^

Znajdzie się tam m.in:
*wiersz o forum
*najlepsza kp
*stworzenie dalszej fabuły do wybranego opowiadania grupowego

tyle ode mnie, jak chcecie abym dodała do listy więcej piszcie propozycję *^*


lol

Offline

 

#11 25-04-2013 02:31:53

zgnilak

Moderator

status wocky
4268048
Skąd: Kazamaty Nienawiści
Zarejestrowany: 24-01-2013
Posty: 127
Punktów :   

Re: Pomysły na konkursy...

good idea :3
Może to trochę ruszy forum ^^


Wódka ma wykręcać ryj, a nie smakować, bo jak zacznie smakować, to jest problem...
http://fc08.deviantart.net/fs71/f/2010/207/5/b/One_Piece_Clip_Art_by_Smangellville.jpg

Offline

 

#12 05-05-2013 01:23:16

zgnilak

Moderator

status wocky
4268048
Skąd: Kazamaty Nienawiści
Zarejestrowany: 24-01-2013
Posty: 127
Punktów :   

Re: Pomysły na konkursy...

I jak z tym konkursem? Ruszyło coś? Coś pomóc, Doradzić, Zaśpiewać, Za rączkę potrzymać? :P A tak na poważnie, to można by już coś zacząć robić w tym kierunku. Ale to tylko taka moja skromna sugestia :P


Wódka ma wykręcać ryj, a nie smakować, bo jak zacznie smakować, to jest problem...
http://fc08.deviantart.net/fs71/f/2010/207/5/b/One_Piece_Clip_Art_by_Smangellville.jpg

Offline

 

#13 05-05-2013 11:25:00

 Lurecia

Administrator

47261311
Call me!
Skąd: Miejsce zwane Śmiercią
Zarejestrowany: 31-12-2012
Posty: 512
Punktów :   
WWW

Re: Pomysły na konkursy...

No ja cały czas czekam aż dostanę jakąś nową propozycję, a, że takowej nie ma to pewnie dziś jeszcze będzie sonda co wybieramy ^^
Chiyo


lol

Offline

 

#14 05-05-2013 21:38:52

wanti

Gość

Re: Pomysły na konkursy...

Na mnie Kochana nie patrz, ja swoje pomysły wyczerpałam parę linijek wyżej, jak zauważyłaś, jak mi coś do główki wpadnie, to być może dam znać, choć to mało prawdopodobne. W każdym bądź razie konkursy powinny zachęcić większość do pisania, jeśli to nie poskutkuje, zawsze znajdą się inne pomysły. ;>

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl