#1 04-05-2013 16:48:45

 Lurecia

Administrator

47261311
Call me!
Skąd: Miejsce zwane Śmiercią
Zarejestrowany: 31-12-2012
Posty: 512
Punktów :   
WWW

Czat

Witam ^^

Jak Chiyo zła i niedobra się do wszystkiego doczepi to i tu musi się wepchnąć ^^
Zauważyłam, że większość osób, które tu wchodzą(co ja marzę...), robią to jedynie dla czatu.
Forum początkowo było przeznaczone do samych opowiadań i samej twórczości, jednak skoro jest czat, to po co to wszystko?
Tak więc, jeśli aktywność na forum, mówię tu o jakichkolwiek wątkach, się nie zwiększy chociażby o minimum, czat zostanie zlikwidowany. Nie wiem czy na stałe, czy na próbę, ale tak się stanie. Można pisać wiadomości na PW, na różnych komunikatorach czy uj wie czym.
Czat ucierpi za wszystkich, ot co...

Wkurwiona Chiyo


lol

Offline

 

#2 05-05-2013 01:05:28

zgnilak

Moderator

status wocky
4268048
Skąd: Kazamaty Nienawiści
Zarejestrowany: 24-01-2013
Posty: 127
Punktów :   

Re: Czat

Powinnam Cię skarcić za bluzgi. :P
Myślę, że to będzie na chwilę obecną najlepsze rozwiązanie. Ale ja bym nie prosiła, tylko od razu dała ogłoszenie na górze, że czat przez przez najbliższy tydzień nie będzie aktywny i że to jest kara za leserkę na forum (odezwała się ta, co najwięcej pisze xD). Ale poważnie, sądzę, że to bardzo dobry pomysł.


Wódka ma wykręcać ryj, a nie smakować, bo jak zacznie smakować, to jest problem...
http://fc08.deviantart.net/fs71/f/2010/207/5/b/One_Piece_Clip_Art_by_Smangellville.jpg

Offline

 

#3 05-05-2013 21:33:21

wanti

Gość

Re: Czat

Pomysł dobry. Niczego się nie czepiam, bo sama powinnam się więcej udzielać. Tak więc w drogę i miejmy nadzieję, że tak się stanie w najbliższym czasie.
*Pomogę w dorabianiu postów, co nie będzie problemem* ;>

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl