Our-Story...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 05-03-2013 20:17:29

Hell

Gość

Kłaniam się nisko ;3

http://25.media.tumblr.com/01e0c703a9e6f5b402bb326b1c7b2771/tumblr_mghzsm0TNy1r7jehxo1_400.gif




    Dzień Do Bry! :3


Jak już po pierwszym słowie widać, jestem z lekka popyrtaną osobą, mającą nierówno pod sufitem. Rocznikowo mam trzynaście lat, a moje prawdziwe imię brzmi Julia, a przezwisko takie same jak nick - Hell, czyli prościej - Piekło :3
  Interesuję się wszystkim, co związane z Japonią, nie wliczając J-rocka i takich tam typowych japońskich gatunków muzycznych. O wiele bardziej wolę jakiś porządny rock, na przykład Skillet, Green Day, Three Days Pace, czy tam też wiele, wiele innych. od czasu do czasu wsłuchuję się w bity polskiego rapu i hip-hopu. gustuję także w remiksach od Nightcore.

  Jak byłam mała, naciągałam rodziców na książki o zwierzętach lub jak byliśmy w sklepie zoologicznym zawsze wychodziłam z jakimś nowym stworzonkiem. Pamiętam także, że moja mama, jak miałam dwa latka [pamiętam to ze zdjęć] hodowała sowę oraz kaczki. Moim pierwszym zwierzątkiem był szczurek, a teraz jestem w posiadaniu dwóch psów. Jeden ma na imię Watra. 15 lutego skończyła dwa latka, a waży dobre 56 kg. Jest to pies wystawowy z osiągnięciami, rasa - mastif tybetański. Drugi piesek jest czarną kundelką, która dźwiga na swym karku już dziewięć lat, ale... Małe jest słodkie, nieprawdaż? Czyli do małych zaliczam swoją ukochaną świnkę morską - Delicję, która w grudniu tego roku będzie kończyć sześć lat.

  Z charakteru, jak już wspomniałam, jestem naprawdę postrzelona. Niektórzy z powodu mojej osobowości nazywają mnie pozytywnym psychopatą, ze względu na mój złowieszczy śmiech. Jestem typem marzycielki, która często bujną myślami gdzieś tam w obłokach, a nawet wyżej. Raz jestem nieśmiałą osóbką, a drugim razem zostaniesz mnie pewną i dumną jak paw. Pilnuję się swoich pasji i zawsze dążę do końca. Lubię pomagać innym i sama także przyjmuję pomoc.
 

  Wooo... No to się rozpisałam ;o
  Chcesz coś jeszcze o mnie wiedzieć? Śmiało, pisz!


 

#2 05-03-2013 20:54:00

 Lurecia

Administrator

47261311
Call me!
Skąd: Miejsce zwane Śmiercią
Zarejestrowany: 31-12-2012
Posty: 512
Punktów :   
WWW

Re: Kłaniam się nisko ;3

No to witam Cię moja Droga *^*

Masz psy, za co już Cię lubię *^* Sama jestem w posiadaniu piesków i mnie to cieszy xD
No to dobra, to moje pytanka bym zadała...
Jakieś Twoje ulubione anime to? W jakich typach gustujesz? Fantasy, komedia, shounen, yaoi czy jakie jeszcze inne ^^  Emmm... Książki? Jak tak to jaki tytuł? *^*
Etto, miałam jeszcze jakieś pytanie, ale raczej nie pamiętam... No dobrze, to myślę, że na chwilę obecną tyle wystarczy abym się o Tobie dowiedziała, wiele *^*

Chiyo ^^


lol

Offline

 

#3 05-03-2013 21:23:56

Hell

Gość

Re: Kłaniam się nisko ;3

Szybciutko tematem wracając do psów - posiadam hodowlę mastifa tybetańskiego ;)

Dobrze, a teraz odpowiedzi na Twe pytania.
Anime- ojojoj, nie mam jakiegoś specjalnie ulubionego gatunku. Oglądam to, co wpadnie mi w oko. Moje takie ulubieńce to No.6, przy którym się popłakałam. Mimo tego, że nie tykam się wampirów, polubiłam Vampire Knight. Aktualnie jestem w trakcie oglądania Kuroko no Basuke. Jest jeszcze dużo, dużo innych. Tak z innej beczki - jestem zachłanną yaoistką ^^

Książki... Kocham! Najlepiej takie, gdzie przeplatają się tematy aniołów, demonów i życia po życiu, ale nie tylko takie. Ogółem mówiąc, fantasy to mój dział i nawet piszę opowiadanie o tej tematyce. Teraz czytam ,,Białe Jabłka" autorstwa Jonathan'a Carroll'a, ale najbardziej wciagająca seria to ,,Zwiadowcy" John'a Flanagan'a.

 

#4 06-03-2013 14:31:46

zgnilak

Moderator

status wocky
4268048
Skąd: Kazamaty Nienawiści
Zarejestrowany: 24-01-2013
Posty: 127
Punktów :   

Re: Kłaniam się nisko ;3

Ja jako ta forumowa zoUza muszę Cię upomnieć o zapoznanie się z regulaminem c;
No, ale cieszę się, że w końcu ktoś nowy się u nas pojawił. Mam nadzieję, że nie zrezygnujesz zbyt szybko i pomożesz nam w rozbudowie forum.
Miłej zabawy na forum! ^^


Wódka ma wykręcać ryj, a nie smakować, bo jak zacznie smakować, to jest problem...
http://fc08.deviantart.net/fs71/f/2010/207/5/b/One_Piece_Clip_Art_by_Smangellville.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl