#1 12-02-2013 22:51:42

 Nieve

Rozgadany

Skąd: Narnia jest w drugą stronę.
Zarejestrowany: 12-02-2013
Posty: 204
Punktów :   
WWW

Wyznania nałogowego lenia.

Chcecie znać moje imię? Wystarczy, że wypowiecie jedno magiczne słowo. I nie, wcale nie chodzi mi o "Proszę", zresztą sama tego słowa nigdy nie używam. Jednak jako, że nie będę tu kląć, to wyjawię Wam ten tyci sekret. Szczerze to nienawidzę tego imienia, ale tata się przy nim uparł, a ja raczej jeszcze wtedy dużo im do powiedzenia nie miałam. I tak będzie lepiej, jeśli będziecie mi mówić Nieve, a nie Joanna. Tak, właśnie takim imieniem mnie pokarali, a na drugie dali mi tą piękną Izabelę. ~~ Czemu nie dali mi tak na pierwsze? Teraz mam imię prawie takie samo, jak moja matka, co mnie momentami denerwuje.
Idąc dalej to powinnam powiedzieć ile mam lat, nie? A więc urodziłam się koło godziny szóstej rano, dnia trzeciego sierpnia, a roku... Mam piętnaście lat, czyli rok był to 1997.
A teraz może coś o moim charakterku. Pominę już to, że wolę być w cieniu, niż w centrum uwagi. Ogólnie to jestem wesołą, nadpobudliwą, dosyć agresywną, zamkniętą w sobie osóbką, która staje się rozgadana, gdy się ją bliżej pozna.
Co lubię? Wiele rzeczy, za dużo ich jest by wymieniać każdą z osobna. O wiele mniej zaś nie lubię, bo należy do tej krótkiej listy por, papierosy, chłopacy, wf... I zaraz mi się ta lista jednak rozrośnie. x3 Jak przychodzi co do czego to jednak umiem powiedzieć, czego nie lubię.
A więc - pytajcie? O ile chcecie oczywiście.

Śnieżka.

Ps. Wybaczcie błędy, lecz z telefonu jestem.

Ostatnio edytowany przez Nieve (13-02-2013 11:30:37)


Now we will create a zikru to Goście.
Let him be equal to your stormy heart.

Offline

 

#2 12-02-2013 22:55:53

 Lurecia

Administrator

47261311
Call me!
Skąd: Miejsce zwane Śmiercią
Zarejestrowany: 31-12-2012
Posty: 512
Punktów :   
WWW

Re: Wyznania nałogowego lenia.

Witam Cię serdecznie w naszych skromnych progach ^.^
Miło mi Cię poznać. Czemu nie podoba Ci się imię Joanna? Ciesz się, że nie pokarali Cię jakimś gorszym, na przykład moim xD
Nie lubisz w-fu i chłopaków, czyli już Cię uwielbiam xD No to moje pytania:
preferowana muzyka Twoja?
Masz jakieś zwierzęta, a jakie chciałabyś mieć? *^*


lol

Offline

 

#3 12-02-2013 23:06:14

 Nieve

Rozgadany

Skąd: Narnia jest w drugą stronę.
Zarejestrowany: 12-02-2013
Posty: 204
Punktów :   
WWW

Re: Wyznania nałogowego lenia.

Witaj Chiyo-cian *-*
Nie lubię swojego imienia, bo ono do mnie nie pasuje (zawsze wydawało mi się nazbyt poważne), no i, jak wspomniałam, przypomina imię mojej matki, do której ciągle mnie porównują xd Wolałabym każde od tego. ;p
Mhm, muzyka? Preferuję rock, metal symfoniczny, czasem klasykę, choć nie pogardzę też innymi gatunkami. Nie lubię tylko dupstepu. A moje ulubione zespoły to The Pretty Reckless, Linkin Park, Nirvana, a wykonawca Yanni. A co do zwierząt to mam dwa koty i dwa psy, po jednej pani i po jednym panu. ;p Ale chciałabym mieć węża lub jaszczurkę *-* Swego czasu nawet te drugie latem łapałam.

Ostatnio edytowany przez Nieve (13-02-2013 11:30:24)


Now we will create a zikru to Goście.
Let him be equal to your stormy heart.

Offline

 

#4 12-02-2013 23:11:47

 Lurecia

Administrator

47261311
Call me!
Skąd: Miejsce zwane Śmiercią
Zarejestrowany: 31-12-2012
Posty: 512
Punktów :   
WWW

Re: Wyznania nałogowego lenia.

Ahh... Bo najgorzej jest gdy Twoje imię kojarzy się z kimś z rodziny... Dreszcz na samą myśl przechodzi... Rzadko kiedy słuchałam tych zespołów, jednak zdarzyło się LP - Numb <3 a Nirvana to chyba oczywiste, że Smells like teen spirit, a podoba mi się zwłaszcza cover piosenki grany przez Davida Garett'a <3
No to tyle z mojej znajomości xD
Koty i psy są najlepsze *^* Uwierz mi chciałabym widzieć jak łapiesz te zwierzaczki, jakbyś tak miała jeszcze zamiar poganiać za nimi to ja jako widownia chętnie <3
A wilka byś nie chciała? XD
Ulubiona Twoja książka to...?
Ulubiony autor? *^*


lol

Offline

 

#5 12-02-2013 23:21:34

 Nieve

Rozgadany

Skąd: Narnia jest w drugą stronę.
Zarejestrowany: 12-02-2013
Posty: 204
Punktów :   
WWW

Re: Wyznania nałogowego lenia.

A no, ja ganiam za nimi co roku ;p A mama zawsze mi każe je z domu wyrzucić, choć one takie słodkie są przecież! Tak więc, zapraszam jako widza panienkę Chiyo, na coroczny seans 'W pogoni za jaszczurkami'.
Numb! Moja pierwsza piosenka Linkinów ;p
Ulubiona książka? Harry Potter i Zakon Feniksa. Zawsze płaczę na śmierci Syri'ego, no i to moja pierwsza samodzielnie przeczytana książka. A miałam wtedy tylko osiem lat, jaka ja mała byłam. *-*
A autor? Anne Plichota i Cedrine Wolf, autorki wspaniałego francuskiego Harry'ego Pottera, czyli Oksy Pollock.

Ostatnio edytowany przez Nieve (13-02-2013 11:30:47)


Now we will create a zikru to Goście.
Let him be equal to your stormy heart.

Offline

 

#6 13-02-2013 11:21:14

Demitriaa

Gość

Re: Wyznania nałogowego lenia.

Według mnie, masz bardzo ładne imię. Zawsze mi się podobało, zaś moje... cóż. Niestety imion się nie wybiera, a to szkoda.
A co do pytania do ciebie, to:
Jak opisałabyś swój wygląd? ^^

 

#7 13-02-2013 11:35:57

 Nieve

Rozgadany

Skąd: Narnia jest w drugą stronę.
Zarejestrowany: 12-02-2013
Posty: 204
Punktów :   
WWW

Re: Wyznania nałogowego lenia.

Mój wygląd? Cóż, jestem dość wysoka, bo mam metr siedemdziesiąt trzy, czy jakoś tak, dawno nie sprawdzałam. Do chudych też nie należę, ale trudno mnie nazwać grubą, tym bardziej że mój tłuszczyk ostatnio zaczął znikać. Najprawdopodobniej jest to wywołane moją ostatnią nadpobudliwością i skłonnością do jedzenia jednego, małego posiłku dziennie.
Aj, nie o tym miałam. ^^' Moje włoski sięgają połowy pleców i są brązowe. Można wśród nich, jak się jest dobrym obserwatorem, wypatrzyć dużo blond pasemek, naturalnych oczywiście. Oczka mam zielono-szare, a przynajmniej ich barwa jest gdzieś między tymi kolorami. Um, coś jeszcze? Nigdy nie lubiłam siebie opisywać, bo jakoś mi to nigdy nie idzie.


Now we will create a zikru to Goście.
Let him be equal to your stormy heart.

Offline

 

#8 13-02-2013 11:44:25

Demitriaa

Gość

Re: Wyznania nałogowego lenia.

Boże, jak ja bym chciała mieć brązowe włosy ^^
Ewentualnie czarne, bo mam nieokreślony kolor haha ;D
A w jakich filmach gustujesz?

 

#9 13-02-2013 11:49:06

 Nieve

Rozgadany

Skąd: Narnia jest w drugą stronę.
Zarejestrowany: 12-02-2013
Posty: 204
Punktów :   
WWW

Re: Wyznania nałogowego lenia.

Zdecydowanie horrory. Choć dotąd bałam się tylko na tym czymś o Wielkich Karaczanach i to dlatego, że nienawidzę robali. -.-' Wyłączyłam po pięciu minutach, nie mogąc na nie patrzeć.
Choć romanse też są w moim guście, tak jak fantasy.
Mój ulubiony film, tylko i wyłącznie podchodzi pod romans, ale nie jest to jego główny wątek. "Atlas Chmur"

Ostatnio edytowany przez Nieve (13-02-2013 11:49:58)


Now we will create a zikru to Goście.
Let him be equal to your stormy heart.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl