#1 31-01-2013 20:32:42

 Lurecia

Administrator

47261311
Call me!
Skąd: Miejsce zwane Śmiercią
Zarejestrowany: 31-12-2012
Posty: 512
Punktów :   
WWW

Remember me <3

"Na drodze krajowej numer cztery miał miejsce nieszczęśliwy wypadek z udziałem szesnastoletniej licealistki, która..."

Wszyscy rozglądają się wokół niecierpliwie czekając na przyjazd karetki. Każdy przygląda się z boku ze strachem i niemalże odrazą. Tylko jedna osoba nie boi się podejść do leżącej na ulicy. Tylko jedna odważa się dotknąć zakrwawionego policzka. Tylko jedna nie ukrywa łez.

"...cudem przeżyła. Sprawcą całej sytuacji okazał się kierowca, który starał się wyprzedzić stojący przed nim samochód. Wykonując ten manewr nie był w stanie..."

Nadjeżdża pogotowie. Ratownicy odsuwają patrzących bez celu ludzi. Odciągają chłopaka, który klęczał przy ciele. Po chwili odjeżdżają. Sygnał karetki roznosi się wokół. Samochody przepuszczają ich, zjeżdżając na pobocze. Zatrzymują się przed szpitalem. Biegiem przewożą łóżko z dziewczyną na salę operacyjną.

"...zauważyć pary wkraczającej na pasy. Chłopak szedł nieco z tyłu dzięki czemu nic mu się nie stało.
Właśnie otrzymałem wiadomość, że poszkodowana jest operowana. Od wyniku tego zabiegu zależy w tej chwili jej życie..."


Chłopak dojeżdża do szpitala i siada na krześle w poczekalni. Po dwóch godzinach wychodzi lekarz. Podchodzi do niego i z uśmiechem informuje, iż operacja przebiegła pomyślnie. Oznajmia, że można odwiedzić dziewczynę. Wtedy zaczynają się problemy.

"Informacja z ostatniej chwili. Poszkodowana żyje. Cały zabieg uratował jej życie. Było kilka komplikacji ale widocznie mało poważnych. Dowiedzieliśmy się jednak, że poszkodowana nie pamięta niczego. Całkowicie straciła pamięć... Ale cóż z tego skoro żyje?"

O  C O  CHODZI

Prowadzimy życie licealistów. Cały wolny czas spędzamy u boku ukochanych. Pewnego dnia jedno z nas ma wypadek. Po przeprowadzeniu koniecznej operacji całkowicie traci pamięć. Nie przypomina sobie rodziny, przyjaciół, a nawet ukochanej osoby... Zaczyna swoje życie od nowa. Nowy dom, nowi znajomi... Jednak druga osoba nie chce się pogodzić z tą sytuacją. Za wszelką cenę próbuje odzyskać ukochaną osobę. Nie poddaje się, nawet słysząc słowa, które ranią. Czy uda nam się przywrócić pamięć najbliższej nam osobie? Czy będziemy ciągle walczyć po to aby tamta osoba znów się w nas zakochała? Czy...

P O S T A C I E


1. Dziewczyna mająca wypadek - @Chiyo Nie zabijcie *.*
Przynajmniej nie od razu xD
2. Chłopak dziewczyny mającej wypadek -@Ewelajna
3. Nowy przyjaciel dziewczyny - @Elennie
4. Nowa przyjaciółka dziewczyny - @Iza
5. Przyjaciel chłopaka nr 2. - @

Mogę zmniejszyć lub zwiększyć liczbę postaci, w zależności od ilości chętnych osób ^^
Mogę również dodać drugą parę ^^

R E G U L A M I N

1. Nie kłócimy się, my... Nasze postacie to co innego.
2. Nie piszemy posta pod postem. Jeśli już na prawdę chcesz coś dodać do swojej wypowiedzi to edytuj.
3. Obowiązkowe jest znanie słownika na perfekto


M O J E  Z A S A D Y

1. Nie offtopujemy. Wszelkie przekazy nie na temat dodajemy nad odpowiedzią lub po prostu na PW.
2. Jako, że używamy naszego języka ojczystego dbamy o jego czystość i poprawność, to znaczy nie używamy skrótów typu 'lol, WTF, z/w' i tym podobnych.
3. Pytania, wątpliwości i uwagi kierujemy do MNIE.
4. Staramy się pisać przynajmniej jeden post na 24h... Jeśli ktoś nie będzie mógł, wystarczy napisać do mnie.
5. Szukam pisarek nie tyle doświadczonych, co posiadających wyobraźnię. Piszemy co najmniej trzy pełne! linijki, nie wliczając w to wypowiedzi postaci.
6. Każdy dzień w opowiadaniu trwa co najmniej 2 strony.
7. Zezwalam jedynie na postacie hetero!



K A R T A  P O S T A C I


Imię$Nazwisko
Wiek (16-23)$Płeć
Rola
Wygląd (anime, manga, rysunek)
Charakter (przynajmniej 5 pełnych zdań)
*Zainteresowania$Ciekawostki


*nieobowiązkowe
Do karty można dodawać co tylko chcecie, możecie modyfikować ją na wszelkie sposoby ^^


Moja karta postaci

http://data.whicdn.com/images/8018049/268315_large.jpg

Imię*Nazwisko

A po co Ci me imię? Aby mówić jakam to ja niezdarna? Cóż zważ na mą łaskawość i słuchaj, żem jest Cheyenne... Tak więc oto ja, zwana również Tigri, we własnej osobie... Spójrzże jakam ja dobra mówiąc Ci me nazwisko, brzmiące Dark, czyż nie jest ono idealne?


Wiek*Orientacja


Czyż to nie hańba dla Ciebie pytać o wiek kobietę, taką jak ja? Mogłabym Ci powiedzieć, iż lat mam czternaście, lecz mego serca kalać kłamstwem nie będę. Należę do płci żeńskiej Dokładnie trzydziestego pierwszego grudnia o godzinie 23:33 skończę lat szesnaście... Czyżem nie jest młoda?

Rola
Wszystko wskazuje na to, iż jestem dziewczyną, która miała wypadek...

Charakter

Jestem osobą o dziwnym przysposobieniu. Dawniej, czyli zaledwie tydzień temu pragnęłam być motylem, lub koniem... Motylem? Pragnęłam latać. Koniem? No naprawdę muszę tłumaczyć? Czy tylko ja chciałam zobaczyć jak to jest mieć cztery nogi? Ehhh... Życie bywało dla mnie okrutne, lecz czego się spodziewać gdy się dorasta wśród ludzi? Jedni uważają, iż z pewnością nadawałabym się do przedszkola, do kącika lalek i czajniczków, inny na siłę robią ze mnie czarnych charakter, rodem z Disney'owskiego filmu, niewypału... Staram się być zabawna, jednak ostatecznie i tak wychodzę na idiotkę. Bywam nerwowa, zawsze mówię to co myślę. Dla mnie bycie szczerym to podstawa, a jakże... Nie przepadam za kłamstwem, bo ono najczęściej tylko pogarszało moją sytuację... Lubię kwiatki i mandarynki... Zdecydowanie zbyt często mówię, lub myślę rzeczy, które odbiegają od tematu rozmowy... Ryzyko? Codzienność... Dużo ludzi myśli, iż jestem osobą, która nie przejmuje się nikim, ani niczym. Niestety tak nie jest. Pomimo wizerunku, który tworzę na co dzień wewnątrz jestem wrażliwa, jednakże staram się nie ukazywać łez. Potrafię udawać kogoś kim nie jestem, dlatego nie potrafię odnaleźć samej siebie... Przez znajomych nazwana sadystką, ale, że ja? No może w niewielkim stopniu... Moim życiowym motto jest "mogę wybaczyć, ale nie zapomnieć" To zdanie dokładnie opisuje moje myśli. Przez całe życie będę pamiętać każdą osobę, każde słowo, które mnie zraniło. Nie płaczę, a nawet jeśli to nie przy ludziach. Zbyt bardzo się wstydzę łez, które dla mnie oznaczają okazanie słabości, a ja przecież nie mogę być słaba...

Ciekawostki

$ mam tatuaż wilka na plecach $
$ gram na skrzypcach i śpiewam $
$ na lewej łopatce mam znamię $
$ nie mieszkam z rodzicami, z powodu pewnej kłótni  $
$ rok temu ukradłam z ZOO dwa tygrysy, dzięki czemu zyskałam przezwisko Tigri $

Wygląd

Mój wygląd? Jestem dziewczyną o jasnej cerze i włosach. Mój wzrost jest niski jak na mój wiek, dlatego przy każdym chłopaku wyglądam, jakbym była młodszą siostrą... W końcu która szesnastolatka może pogodzić się z małą liczbą wynoszącą jedynie sto pięćdziesiąt osiem? Waga, z dumą mogę powiedzieć, iż jest niewielka...
Tutaj powinnam również napisać, iż posiadam tatuaż zajmujący całe moje plecy. Przedstawia on watahę wilków podczas pełni księżyca. Moją prawą nogę zdobi również tatuaż, jednak ten przedstawia stare, uschnięte drzewo z kokardą na pniu. W moim lewym uchu znajduje się centymetrowy tunel, wraz z kilkunastoma kolczykami...

http://data.whicdn.com/images/47374230/tumblr_mfoqfkPmpU1s1dpgfo1_500_large.jpg

Fetysze
O me fetysze pytasz? Cóż Ci powiedzieć... Może to, że lubię chłopaków wyższych ode mnie? Że lubię róże, spacery i gwiazdy? Że kocham pluszaki? Iż lubię wymodelowaną sylwetkę u przedstawicieli płci przeciwnej? Pfff... Mimo wszystko nie powiem Ci tego...


lol

Offline

 

#2 31-01-2013 20:38:26

Ewelajna

Gość

Re: Remember me <3

Chłopak Twojej dziewczynki Chiyo klep karta później
Jak tylko dojdę do kompa to wrzucę swoją KP żeby jakoś to przyzwoicie wyglądało

Ostatnio edytowany przez Ewelajna (10-02-2013 22:25:48)

 

#3 01-02-2013 12:46:41

 Elennie

Administrator

34136061
Zarejestrowany: 31-12-2012
Posty: 46
Punktów :   

Re: Remember me <3

Stałą rolę poproszę xD


http://img255.imageshack.us/img255/1494/sygnaturkadlaeverlastin.jpg

I'm at war with the world cause I
Ain't never gonna sell my soul
I've already made up my mind
No matter what I can't be bought or sold

Offline

 

#4 02-02-2013 12:57:46

Iza

Gość

Re: Remember me <3

Poproszę nową przyjaciółkę dziewczyny


http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRJ4_QIWBYLRGvZlcGE9xNoCYP6m0NG38NefjjT_vjL6rnI4QiJuTwfmqPj
~~GODNOŚĆ~~
Jak się nazywasz?
Zwę się Jaosephine, ale wszyscy mówią na mnie Jo.
Jeszcze podaj mi nazwisko
Okej, jak Ci tak zależy, to zdradzę Ci, że me nazwisko brzmi Livingston

~~WIEK & ZNAK ZODIAKU~~
Ile masz lat?
Nie wiesz, że kobiety się o wiek nie pyta?
Przepraszam, ale jednak zdradź mi ile masz lat
Jeśli Ci zależy, to zdradzę, że mam osiemnaście lat
A urodziłam się czternastego dnia, dziewiątego miesiąca, a moim znakiem zodiaku jest panna


~~PŁEĆ~~
O płeć już nie będę pytać
I słusznie, bo przecież widzisz, że jestem kobietą

~~ORIENTACJA~~
A jaką  masz orientację?
Jeśli chodzi o tą w terenie, to beznadziejną
Chodziło mi o tą drugą orientację
To trzeba było tak od razu. Jestem hetero

~~ROLA~~
Jaka jest twa rola?
Jestem nową przyjaciółką dziewczyny, która miała wypadek

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRaYKU5XmLMM3BAWCBgMgpWwZ9AXQILaYM5TnX0O-nFeOcbSMgg7DUyjKpK

~~CHARAKTER~~
Teraz opisz mi swój charakter
Jestem wesoła, przyjazna i ogólnie jestem chyba najweselszą osoba na świecie. Jestem też miła dla każdego kto jest dla mnie miły, a jeśli ktoś jest złośliwy albo mnie obraża, wtedy odwdzięczam mu się tym samym albo po prostu ignoruję tego kogoś. Potrafię zamęczać człowieka swoją osobą, póki ten ktoś nie ucieknie. Uwielbiam przebywać w towarzystwie wielu ludzi, chociaż zależy jaka to grupa ludzi. Zdarza mi się dużo mówić, ale zazwyczaj jestem osobą słuchającą, czyli tylko słucham i co jakiś czas wtrącam parę słów. Jestem istotą spokojną i prawie nic nie potrafi mnie wytrącić z równowagi, ale już kiedy się wścieknę, lepiej do mnie nie podchodzić. Pomagam każdemu kto ma jakiś kłopot, nawet jeśli to mój wróg ma kłopoty. Niektórzy mówią, że jestem pozytywnie zakręcona, ale większość ludzi nazywa mnie wariatką.

CO LUBI
Co lubisz?
Lubię sport, zwłaszcza biegi i pływanie.
Uwielbiam słodycze, a zwłaszcza czekoladę i lizaki.
Kocham wszelakie zwierzęta, a najbardziej psy i koty.
Lubię kolor czarny, fioletowy oraz biały.
Uwielbiam noc, księżyc i gwiazdy.


CZEGO NIE LUBI
Czego nie lubisz?
Nie lubię owadów, zwłaszcza pająków.
Nie cierpię szkoły oraz nauki
Nienawidzę wrednych małp, czyli ludzi wrednych, samolubnych i bez poczucia humoru


CIEKAWOSTKI
Teraz powiedz mi o sobie coś czego jeszcze o Tobie nie wiem
Znam kilka języków, a dokładniej to angielski oraz francuski
Mam tatuaż w kształcie owiniętego wokół mojego lewego nadgarstka szaro-niebieskiego węża zjadającego swój własny ogon
Mam tatuaż na udzie w kształcie krzyża celtyckiego.
Mam owczarka niemieckiego, DJ-a


~~Wygląd~~
A na koniec opisz mi swój wygląd
Jestem różowowłosą istotą o ciemno brązowych oczętach, które wydają się być czarne. Noszę kolorową biżuterię, a najwięcej bransoletek, które ubóstwiam. Jedyną bransoletką jaką noszę na lewym nadgarstku jest czarny rzemyk, na którym jest zawieszka w kształcie żabki. Jestem dość niska i chuda. Mam tatuaż w kształcie owiniętego wokół mojego lewego nadgarstka szaro-niebieskiego węża zjadającego swój własny ogon oraz tatuaż na udzie w kształcie krzyża celtyckiego. Mam kolczyk w pępku oraz po trzy kolczyki w każdym uchu.
http://imageshack.us/a/img545/6208/adorableanimeanimegirla.jpg

Ostatnio edytowany przez Iza (07-02-2013 17:34:14)

 

#5 06-02-2013 15:49:37

 Lurecia

Administrator

47261311
Call me!
Skąd: Miejsce zwane Śmiercią
Zarejestrowany: 31-12-2012
Posty: 512
Punktów :   
WWW

Re: Remember me <3

Dobra, no to tak... Do jutra macie czas na karty. Obrazki jak już wiecie jedynie manga/anime...
Postaram się zacząć dnia jutrzejszego, jeszcze nie wiem, o której godzinie xD


lol

Offline

 

#6 21-04-2013 17:05:13

 Lurecia

Administrator

47261311
Call me!
Skąd: Miejsce zwane Śmiercią
Zarejestrowany: 31-12-2012
Posty: 512
Punktów :   
WWW

Re: Remember me <3

Ohayo minna *^*

Chiyo chciałaby popisać tutaj, bo Chi za tym wątkiem tęskni T.T
Tak więc aktualizacja xD
Kto przez ten tydzień nie napisze w tym wątku zostaje usunięty z obsady, a wątek odnowiony xD
Pozdrawiam, Chiyo


lol

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl