#1 08-01-2013 16:42:26

Inez227

Gość

Oto ja !

Cóż bym ja mogła tu napisać?


    Na pewno tyle, że objawiam się tutaj, co już zapewne wiecie, pod nickiem Inez227, jakiego to także używam poza tym forum.
    Moje prawdziwe imię jest jednakże bardzo pospolitym, a brzmi Agnieszka.
Mój wiek w niczym nie jest wam potrzebny, aczkolwiek zdradzić wam mogę dzień swoich urodzin, a jest to piętnasty Września, co jednoczenie czyni mnie Panną z zodiaku.
    Moimi zainteresowaniami są, jak zapewne większości z was, rysunek, muzyka, filmy i książki, a także, co można wywnioskować z tego, iż zarejestrowałam się tutaj, pisanie opowiadań. Ponoć dobrze mi to wychodzi, choć raczej nie jestem z siebie zadowolona tak, jak bym chciała.
Coś jeszcze? No tak, zapomniałabym.
    Jestem raczej jednym wielkim depresyjnym człowieczkiem z częstymi i bardzo dokuczliwymi bólami głowy, które łapią mnie minimum raz dziennie. Niestety nic na razie na to poradzić nie mogę, ponieważ tabletki nie skutkują.
    Jestem bez pamięci zakochana w wokaliście i jednocześnie gitarzyście zespołu Megadeth.
    Lubuję się także w ciężkiej muzyce, choć jestem raczej elastyczna, jeśli o muzykę chodzi, ponieważ słucham wszystkiego, co wpadnie mi w ucho.
Uwielbiam horrory, wszelakie zjawiska paranormalne i ogólnie ponure, mało przyjazne człowiekowi rzeczy. Mam wręcz niezdrową fascynację śmiercią, choć raczej spokojna ze mnie osóbka, dość leniwa, ale łatwo nawiązać ze mną rozmowę.

Co jeszcze, co jeszcze...


    Wiele osób uważa mnie za emo, choć to nieco odbiega od prawdy. Wnioskuję jednak, że wyjaśnienie tych stwierdzeń leży w tym, iż moim ulubionym kolorem jest czarny i przeważnie taki a nie inny kolor posiadają ciuchy, w które się przyodziewam.
    Zaczytuję się jednak nie tylko w horrorach, ale także romansach paranormalnych i klasykach romansu. Z duszy jestem romantyczką ze skłonnościami do sadyzmu. Nie jestem jednak aż tak ograniczona i właściwie wszystko może zostać przeze mnie "pochłonięte". Zależy to oczywiście od tego, czy mnie zainteresuje.
    Posiadam również wiele blogów z opowiadaniami własnego autorstwa, ale sporadycznie spod mojego pióra wychodzą również wiersze.

    Czy jeszcze coś mogłabym tutaj zdradzić? Zapewne tak, ale teraz nic prócz tego, że mam również słabość do wampirów, nie przychodzi mi do głowy.

    Można się pytać o co tylko chcecie, odpowiem wam na każde lub prawie każde pytanie, o ile nie uznam go za zbyt osobiste.

Jeśli ktoś byłby zainteresowany moją twórczością, niech pisze. Zobaczę co w tej sprawie da się zrobić.

Pozdrawiam,
   Inez.

 

#2 25-01-2013 22:55:16

Kaaren

Gość

Re: Oto ja !

O, miło mi cię poznać
A o czym piszesz najczęściej na twych blogach ? ^^

 

#3 31-01-2013 17:27:09

Inez227

Gość

Re: Oto ja !

Na moich blogach najczęściej romanse paranormalne piszę. No i jest tam dużo o Pamiętnikach wampirów

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl