#1 28-01-2013 12:54:01

Vadis

Gość

Witam!

http://fontmeme.com/create.php?text=Hello,%20kto%C5%9B%20tam%20jest?&name=PoiretOne-Regular.ttf&size=40&style_color=F06060
Vadis? serio?! Fanka Quo Vadis?
- Nie koniecznie fanka... bardziej altruistka, która przeczytała bez przymusu cały utwór. Sądzę że to najlepsza książka razem z "Panem Wołodyjowskim" jaką stworzył Sienkiewicz... a szczerze to nienawidzę Sienkiewicza, wyżerało mi oczy jak miałam przeczytać kolejną książkę z jego nazwiskiem.

Serio podobało wam się "W pustyni i w puszczy"?!
Idą... idą ... idą i dojść nie mogą! -.-

A imię jakieś masz?
- Kornelia. Gdybym moja mama wiedziała że powstanie ta bajka to(...) przynajmniej moja imienniczka, była najładniejsza ze wszystkich bohaterek i miała blond włosy jak ja! ( żeby nie było... nie farbuje włosów, matka natura dała mi takie)
A sama przedstawić się nie możesz?!
- W pierwszych kontaktach społecznych nie jestem zbyt dobra
Zawszę zapomnę powiedzieć dzień dobry, cześć lub inne sformułowanie nawiązujące jakieś więzi międzyludzkie. Oczywiście to nie znaczy że jestem jakimś dzikusem odizolowanym od społeczeństwa ooo nie... bo jestem obserwatorem! Obserwuje poczynania innych ludzi i wyciągam własne wnioski.

Jak byś się opisała?
- hymmm... ciężko powiedzieć...
lekkie otaku - uwielbiam anime i mangę! Jeśli jesteś fanem takich kreskówek jak Naruto, Fairy Tail, Nisekoi (KOMI Naoshi), Beelzebub, Skip Beat, Kamisama Hajimemashita, Kuroko no Basket, GE, Kaichou Wa Maid-sama!, Tonari no Kaibutsu-kun, Orange Marmalade, L-DK, Kimi ni Todoke itp napisz!
Tym bardziej jeśli znasz mangę lub anime w którym jest dość duży potencjał i co najważniejsze bohaterka, nie jest słodką lolitka cichą i niewinną. ( wyjątek  Kimi ni Todoke, gdzie bardziej kibicowałam drugoplanowym postacią!)
optymistka - wszędzie widzę jakieś pozytywy i nie popadam w depresje ani chandrę ( no chyba że choruje i opowiadam wszystkim w koło jak stara babcia, że to moje ostatnie święta ^^)
mała altruistka - uwielbiam pomagać innym, więc jeśli  "MASZ PROBLEM!?" to wal śmiało^^
gadatliwa - uuu jak zacznę nawijać, to albo śliny mi zabraknie, albo matka odłącza mi kompa -.-
dziecinna - mało powiedziane! Mega dzieciuch! Czemu? Nie lubię gazowanych napoi, pochłaniam tone słodyczy, cofam się w rozwoju i oglądam bajki dla dzieci od lat 5 do 10, słucham fasolek i ostatnio grałam w "plonse amonse" razem z 10 koleżankami o 22 na skrzyżowaniu  ruchliwych ulic.... jeszcze mam wymieniać?
zapominalska - oj mam dziurawą głowę. Daltego jeśli zapomniałam odpisać proszę mi przypomnieć!
niecierpliwa - mało co mnie nie wykręci wnęcznośći do góry nogami, jak czekam na coś ważnego... np. na nowy odcinek anime czy ciasto pieczone przez babcie
wesoła - podobno umiem rozbawiać. Potrafię śmiać się z siebie i moich głupot, które na wykonuje^^
romantyczna - dajcie mi nowy rozdział Skip Beat!
zboczona - uwielbiam Yaoi, Shounen Ai i lekkie Ecchi (coś w stylu Green Green )

Kończ waść, wstydu oszczędź

- Tak więc bardzo serdecznie zapraszam do pisania ze mną na pv oraz w opowiadaniach i postach. Mam nadzieję, że razem spędzimy miłe czas.
                                Pozdrawiam Vadis

 

#2 28-01-2013 13:57:40

zgnilak

Moderator

status wocky
4268048
Skąd: Kazamaty Nienawiści
Zarejestrowany: 24-01-2013
Posty: 127
Punktów :   

Re: Witam!

Fairy Tail mangę też czytasz, czy tylko anime? Nie wiem, czy nie doczytałam, czy tego tam nie ma, ale jaką lubisz muzykę? Czy czytasz coś oprócz lektur? I tu ponownie, nie wiem, czy nie zauważyłam, czy Ty nie napisałaś - ile masz lat? Jakie lubisz filmy? Ulubiony aktor/aktorka?


Wódka ma wykręcać ryj, a nie smakować, bo jak zacznie smakować, to jest problem...
http://fc08.deviantart.net/fs71/f/2010/207/5/b/One_Piece_Clip_Art_by_Smangellville.jpg

Offline

 

#3 28-01-2013 15:26:30

Vadis

Gość

Re: Witam!

Fairy Tail mangę też czytasz, czy tylko anime?
- Także  czytam. Aktualnie jestem na bieżąco z mangą, choć różnie to bywa... także z braku czasu.
Moją ulubioną postacią jest Erza. Nie będę pisać dlaczego, bo stworzyłabym niezłe opowiadanie^^

Nie wiem, czy nie doczytałam, czy tego tam nie ma, ale jaką lubisz muzykę?
- Nie mam określonego gatunku muzyki. Uwielbiam muzykę z przekazem, z teksem który powoduje refleksje... która poprawia humor... która koi i uspokaja duszę.
Np: Coldplay, Travis, Paramore, Lana Del Rey, Florence and the machine,  two door cinema club, Owl city, klasyki  jak Nat King Cole itp
Czy czytasz coś oprócz lektur?
- Czytam horrory i romanse, ale nie pogardzę dobrym kryminałem. Jeśli znasz coś wartego uwagi z chęcią przeczytam. Niestety ostatnim czasem nie mam czasu na książki. Ostatnio co czytałam to horror "Wampir z Ropraz" - zryła mi lekko psychikę, po tym jak dowiedziałam się że jest oparta na faktach.

I tu ponownie, nie wiem, czy nie zauważyłam, czy Ty nie napisałaś - ile masz lat?
- yyy... wolałabym zachować to dla siebie, ale powiem tyle że mniej niż 20^^

Jakie lubisz filmy?
- Wszystkie jeżeli są dobrze zrealizowane. Przykładowo:
* Fantastyka -  Ja robot, Batman - Christophera Nolana, Piraci z Karaibów itp.
* animacja - Shrek, epoka lodowcowa...
* kryminał - sherlock holmes,
* komedia - Marley i ja, Stary kocham Cię, Bad Teacher, kac vegas, Facet do dziecka
* dramat -  Porozmawiajmy o kevinie ( bardzo mocny film )
* horror - Dom snów, zły skręt, omen
itp...

  Ulubiony aktor/aktorka?
Aktor : Hugh Grant, Johnny Depp
Aktorka: Eva Green

Ostatnio edytowany przez Vadis (28-01-2013 15:27:59)

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl