#1 04-05-2014 15:32:38

Meadow

Niezapoznany...

Zarejestrowany: 01-05-2014
Posty: 3
Punktów :   

Cześć?

Witam wszystkich bardzo serdecznie, jestem Meadow. Na forach typu PBF od a.d. 2006 roku. Pisanie to moja pasja, chociaż jestem umysłem ścisłym i w wolnych chwilach liczę deltę. Miałam kilka swoich for które zakładałam z czystej przyjemności opracowywania fabuły, grzebania w panelu administracyjnym i takich tam... Dużo czytam. I piszę. Dobrze wychodzą mi komedie, ale pociągnę każdą dhramę xd Interesuję się też grami typu RPG Maker i robię nawet własne, z różnym efektem. Uwielbiam gry i opowiadania w klimatach horroru. Kiedyś bardzo lubiłam mangę i anime, teraz zdecydowanie mniej, ale i tak pozostaję wierna niektórym tytułom.
A z takich randomowych faktów: łzy mi płyną kiedy czytam o zjawiskach paranormalnych (nie płaczę, po prostu płyną i nie mam pojęcia dlaczego), nienawidzę truskawek, nie lubię oglądać filmów, jest też we mnie zdecydowanie coś z introwertyka. I jestem już raczej stara, ale mam wymyślonych przyjaciół c:
I chociaż na tylu forach już byłam, to zawsze na początek mam problem bo nie wiem co ze sobą zrobić więc ten, dzień dobry ;-;


http://oi61.tinypic.com/149b4sl.jpg

Offline

 

#2 09-05-2014 23:37:35

 Lurecia

Administrator

47261311
Call me!
Skąd: Miejsce zwane Śmiercią
Zarejestrowany: 31-12-2012
Posty: 512
Punktów :   
WWW

Re: Cześć?

Witam Cię ^.^


Przeczytałam coś o grach i rzecz jasna zadać pytanie na ich temat Ci muszę ^^ Znasz The Crooked Man, Ib, Mad Father, Misao, The Witch's House? Może ja zamiast wymieniać wszystkie, które mnie zaciekawiły zapytam, jakie Tobie przypadły do gustu. Chyba tak będzie lepiej ^^
Jakie gry tworzysz?
Również, jak Ty, mam cechy introwertyka ;_; Często rozmawiam z przyjaciółmi, których inni nie widzą i przez to jestem uznawana za dziwną, ale to bardzo fajna cecha, a oni są o wiele lepsi niż ludzie. Nie wiem ile masz lat, Moja Droga, ale nie jesteśmy stare ;_;
Jaką książkę lubisz najbardziej? Masz ulubionego twórcę?

*le reklama: Nie masz co ze sobą zrobić? Ikuko zasypie Cię pytaniami od ręki. Jedno słowo i zginiesz pod lawiną ;__;*



lol

Offline

 

#3 12-05-2014 23:53:33

Meadow

Niezapoznany...

Zarejestrowany: 01-05-2014
Posty: 3
Punktów :   

Re: Cześć?

Znam wszystkie, grałam we wszystkie xD Niezaprzeczalnie najlepsze jest Ib, wracałam do niego kilka razy. Btw, ostatnio jak dowiedziałam się że w najnowszej wersji jest dodatek to przeszłam dwa razy żeby odblokować nowy poziom ;_; tyle radości ;_; Potem w moim rankingu jest Mad Father. Świetna fabuła i grafika. Dalej Misao, The Croocked Man i TWH. Jak znasz jeszcze jakieś gry tego typu to możesz mi powiedzieć, bo szukam wciąż nowych i nowych xD

Tworzę na razie wstępne projekty, uczę się. Ale mam zamiar zrobić kiedyś coś podobnego własnie do tych które wymieniłaś wyżej c:

Ja i moi wymyśleni przyjaciele jesteśmy ze sobą tak długo że już ich chyba nigdy nie zostawię. Mam 18 lat. Wcześnie zaczynałam moją przygodę z RP xD

Mam dużo ulubionych książek. Lubię Mechanicznego Anioła, ta seria ma jakiś taki klimat, który mnie niesamowicie urzekł. Że nie wspomnę jak bardzo ryczałam gdzieś tak od połowy trzeciej części... Cała seria Felix, Net i Nika. Ogólnie mam dużo serii które czytałam te kilka lat temu i bardzo je lubię, chociaż teraz bym się już za nie nie zabrała bo wydają mi się zbyt dziecinne. Na przykład "Pośredniczka". Czytałam też serię Reed Brennan, połowę tomów po angielsku bo wydawnictwo wycofało się z tłumaczenia (hultaje :c).
A jeśli chodzi o autorów to Stephen King, chociaż z przerwami bo mam zawsze wielkiego kaca po jego książkach, Harlan Coben, Haruki Murakami.
Tego jest więcej, znacznie więcej, ale sama nie wiem o czym pisać xd

Ha, pytaj


http://oi61.tinypic.com/149b4sl.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl