#1 26-03-2014 16:39:55

 Ryouta Sakamoto

Niezapoznany...

Call me!
Skąd: Tokio
Zarejestrowany: 23-03-2014
Posty: 19
Punktów :   

Witajcie moi Mili :3

Cześć, jestem Bartek
W tym roku kończę gimnazjum i planuję iść do technikum xD
Interesuję się elektroniką, informatyką, robotyką, oraz...
MAGIĄ :O w szczególności tą czaaarną :3
Próbuję zacząć działalność na YouTubie XD
I jestem przede wszystkim OTAKU :3
Pozdro,
Ryouta .


Znajomy dostał pracę. Jest dumny jak paw, bo ma pod sobą jakieś pięćset osób. Wysiewa trawę na cmentarzu.
"I... Cry... When Angels deserve to Die!"
~~ http://nyanyan.it/obrazek.php?227820
http://s3.ifotos.pl/mini/DarkAnime_eneeaqp.png

Offline

 

#2 28-03-2014 23:39:52

 Nieve

Rozgadany

Skąd: Narnia jest w drugą stronę.
Zarejestrowany: 12-02-2013
Posty: 204
Punktów :   
WWW

Re: Witajcie moi Mili :3

witaj Bartku!
Em... Gorąco witamy cię na naszym forum, itd. (:
Masz konto ma MissFashion? Do jakiego technikum konkretniej chcesz iść? Jak postrzegasz magię?


Now we will create a zikru to Goście.
Let him be equal to your stormy heart.

Offline

 

#3 29-03-2014 12:20:38

 Shadia

Administrator

Skąd: Stąd
Zarejestrowany: 25-01-2013
Posty: 524
Punktów :   

Re: Witajcie moi Mili :3

Gudmornin.
To i ja zadam kilka pytań, a co.
Tak więc serdecznie nam miło gościć Cię tutaj, blaa blaa i w ogóle ten teges c:
Uno. Jakie anime stały się Twoimi ulubionymi? Co polecasz?
Dos. Skąd pomysł na akurat taką nazwę? (Btooom, jak mniemam- dobry gust, jeżeli tak c:)
Und Tres. Jakiej muzyki słuchasz?
Typowe pytanka ^^ Pozdrawiam i życzę udanej zabawy na forum.


Bored.

Offline

 

#4 31-03-2014 15:57:48

 Ryouta Sakamoto

Niezapoznany...

Call me!
Skąd: Tokio
Zarejestrowany: 23-03-2014
Posty: 19
Punktów :   

Re: Witajcie moi Mili :3

Wybaczcie że dopiero teraz odpowiadam :P
A więc tak moja droga Nieve. Nie, nie mam konta na tym portalu :P a dokładniej o czym jest? xD Planuję iść do technikum kolejowego w Poznaniu na informatyka (nie sugerować się nazwą szkoły XD) i teraz Magia :3
Postrzegam ją jako energia skupiona w naszych ciałach. Można z niej korzystać, "biorąc" odrobinę Mocy ze źródła w ciele i za pomocą myśli formować z niej daną potrzebę xD. Szczególnie ważną postacią dla mnie jest Pan Aleister Crowley :3.

Teraz twoja kolej Shadia xD. Przygodę z Anime zacząłem 3 lata temu, z Souleater'em, potem na mój świeży umysł rzuciłem Mirai Nikki ;_;. I tak się ciągnęło poprzez Sword Art Online, Btooom, GanZ, parę romansów, Fairy Tail itp, itd. xD Dla graczy szczególnie polecam Log Horizon a z kolei świetnym Anime jest także Fairy Tail, SAO, Another :3. Chyba rok temu przeczytałem swoją pierwszą Mangę i w tym roku planuję zrobić cosplay na sierpniowy Niucon XD.
Nazwa wyszła w praniu xD tzn, myślałem jaką zajebistą nazwę dać na skype xD i po przeleceniu mojej listy Anime stwierdziłem że bohater Btoooma jest taki ciekawy, a drugi człon nie pamiętam skąd xD
Hah i temat muzyki :3
Jestem wiernym fanem Metallici, w bardzooo mniejszym stopniu Slayery, Ironi itp xD, uwielbiam także Pogan Metal - Kelthuzzar, Heidevolk itp. xD
Oki, to wszystko xD
Pozdrawiam
Ryouta


Znajomy dostał pracę. Jest dumny jak paw, bo ma pod sobą jakieś pięćset osób. Wysiewa trawę na cmentarzu.
"I... Cry... When Angels deserve to Die!"
~~ http://nyanyan.it/obrazek.php?227820
http://s3.ifotos.pl/mini/DarkAnime_eneeaqp.png

Offline

 

#5 31-03-2014 17:39:31

 Lurecia

Administrator

47261311
Call me!
Skąd: Miejsce zwane Śmiercią
Zarejestrowany: 31-12-2012
Posty: 512
Punktów :   
WWW

Re: Witajcie moi Mili :3

Yo ^^
To i ja zapytam.
Skądże Pan się tutaj u nas wziął, jeśli wiedzieć może być mi dane?
Czy boisz się parasolek?
Jeszcze jaki cosplay jest w Twoich planach?





lol

Offline

 

#6 31-03-2014 19:43:10

 Nieve

Rozgadany

Skąd: Narnia jest w drugą stronę.
Zarejestrowany: 12-02-2013
Posty: 204
Punktów :   
WWW

Re: Witajcie moi Mili :3

A! Pisałam z telefonu (starego dodajmy, ogólnie z założenia już niezdatnego do użytku od dwóch miesięcy) i się dziwiłam, ze tam tu mało kolorowo. xD Skojarzyłeś mi się z kiś i tak zapytałam o ten portal... Taka gra dla dziewczyn, ale jak to bywa niewielki procent to i chłopcy.
Informatyka! Coś czego, jako humanista, w ogóle nie rozumiem, ale co tam... Jestem i umysłem ścisłym, ale to głównie z fizyki/chemii. I niektórych tematów matematyki/biologii. Ale tak to, to... Leży pies pogrzebany.
Nie słyszałam o tym panu, chyba muszę poczytać, ale teraz... Mam kilka prac domowych, niezwykle ciekawych, tak bardzo, że przekładam je już dosyć długo i kilka książek do przeczytania, so... A książki do końca tygodnia, jak ja to kocham! Pewnie je oddam i wypożyczę w innym terminie.
Farbowałeś kiedyś włosy? Lubisz jakieś sporty?

Ps. Wpadnij czasem do nas na chatbox. xD

Ostatnio edytowany przez Nieve (31-03-2014 19:50:26)


Now we will create a zikru to Goście.
Let him be equal to your stormy heart.

Offline

 

#7 31-03-2014 19:44:54

zgnilak

Moderator

status wocky
4268048
Skąd: Kazamaty Nienawiści
Zarejestrowany: 24-01-2013
Posty: 127
Punktów :   

Re: Witajcie moi Mili :3

Ou, widzę, że oglądałeś FT. Zamierzasz kontynuować oglądanie po wznowieniu (to już w tym tygodniu \o/)? Co sądzisz o Ichiyi? Udzielasz się na jakimś forum związanym z FT? Ulubiona postać? Czy Ty również uważasz, że to gunwo, ale jarasz się tym? xD
Udanego pobytu na naszym forum <3


Wódka ma wykręcać ryj, a nie smakować, bo jak zacznie smakować, to jest problem...
http://fc08.deviantart.net/fs71/f/2010/207/5/b/One_Piece_Clip_Art_by_Smangellville.jpg

Offline

 

#8 31-03-2014 20:39:48

 Ryouta Sakamoto

Niezapoznany...

Call me!
Skąd: Tokio
Zarejestrowany: 23-03-2014
Posty: 19
Punktów :   

Re: Witajcie moi Mili :3

wow :3 jestem mile zaskoczony że ktoś mi odpowiada xD zwykle jak jest jakieś interesujące mnie forum to albo opustoszałem albo chamscy userzy :C
Ale dzięki zamierzam miło spędzić tu czas ^^
Ikuko!
A wziąłem się u Was z facebooka, dokładniej ze stronki "Jeśli mam iść przez życie to tylko z Anime" - mój znajomy jest tam adminem
Kiedyś miałem ParasoloFobię :C ale na szczęście już się wyleczyłem :3
Coplaye będę robił tak długo aż nie skończy się sezon konwentowy to będzie mój pierwszy cosplay ._. ale będzie mega xD, a jaki to się zobaczy xD chciałbym te najmniej popularne żeby nie było kilki kopii, jak np. na Pyrkonie widziałem 5 Naruto ;_;
Nieve!
Kiedyś koleżanka zapędziła mnie do MovieStarPlanet -_- ale zrezygnowałem po paru dniach XD
Możesz polecić parę książek o tematyce magicznej?
Chciałbym się farbnąć na jasny szary na wzór Geralta a potem na niebieski :3
I sporty... uprawiam Taekwondo, aktywnie nurkuję, wspinaczka od czasu do czasu i ogólnie lubię wysiłek fizyczny xD
Z miłą chęcią wpadnę XD

Zgnilaczku!
(mogę tak mówić? :3)
Hmm, tak na dobrą sprawę to właśnie mnie poinformowałeś o terminie i oczywiście że zamierzam :P
Ah... Ichiya... Pachnie mi tu popieprzonym gościem.. xD uważam że trochę dziwna to postać. Niekiedy ciotowato się zachowuje a tak to nic do niej nie mam xD
Nie miałem okazji poznać żadnego forum FT xD
Moją ulubioną postacią jest Gajeel :3 ze względu na smoka xD oraz umiejętność
Hmm, czy to gunwo to bym nie powiedział. Anime popularne jak Naruto czy też DB. Niektórzy w moich kręgach uważają to za ciotowate gówno. Głównie ci którzy innego Anime oprócz Naruto nie widzieli na oczy (nic do niego nie mam :P).
I dziękuję :3
Pozdrawiam Was moje mordki :3
Ryouta
p.s. wiem skąd drugi człon nicku XD: jest to nazwisko głównego bohatera Btooom! "Ryouta Sakamoto". Po prostu wyleciało mi z głowy -_- xD


Znajomy dostał pracę. Jest dumny jak paw, bo ma pod sobą jakieś pięćset osób. Wysiewa trawę na cmentarzu.
"I... Cry... When Angels deserve to Die!"
~~ http://nyanyan.it/obrazek.php?227820
http://s3.ifotos.pl/mini/DarkAnime_eneeaqp.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl