#1 25-03-2014 18:32:45

 Rima

Znana osobistość...

wkrudce
Call me!
Skąd: "Dziura w ziemi." ~Veronica
Zarejestrowany: 18-03-2014
Posty: 191
Punktów :   
WWW

Gwydr concrete [DN, komedia, przygodowe]

Z dedykacją dla siostrzyczki, za wytrzymywanie moich "... Gramy? xD"
I dla klonika za pomoc przy tytule <3 (tak, właśnie po to mi to było xD)




PROLOG,
Zwykła, mała dziewczynka...?



    Na imię jej było Himeji. Jak to zwykła, mała dziewczynka miała gładkie i dość długie, bo sięgające do ramion włosy koloru blond, a jej duże, ciemne oczy z typową dla zwykłych, małych dziewczynek ciekawością patrzyły na świat. No, i jak na taką zwykłą, małą dziewczynkę przystało, ubierała się jak takowe osóbki - urocze, różowe ciuszki były u niej na porządku dziennym.
    Zwykle też bywa tak, iż zwykłe, małe dziewczynki mają ogromną wręcz słabość do zwierzątek, szczególnie mniejszych. I dlatego też właśnie, jak to zwykła, mała dziewczynka, nasza Himeji posiadała szarego, puszystego koteczka imieniem Stefan, którego zabierała ze sobą niemal wszędzie, uważając - jak to bywa w przypadku zwykłych, małych dziewczynek - że zwierzak ten jest jej najlepszym przyjacielem.
    No i ot, taki klasyk, jeśli chodzi o postacie dziecięce. Dlaczego jednak mimo wszystko mieszkańcy Mana Ridge nie byli, nie są, i nigdy nie będą w stanie określić Himeji mianem "zwykłej, małej dziewczynki"? Cóż, odpowiedź nasuwa się sama, gdy choć raz widzi się ją w akcji.
    Otóż to. W końcu zwykłe, małe dziewczynki nie biegają po lesie z żądzą krwi i karabinem maszynowym?
    No właśnie, a Himeji tak.
    Nikt nic na to jednak poradzić nie może! Dlaczego? Przecież skoro jest może i niezwykłą, ale mimo wszystko małą dziewczynką, to ktoś musi się nią opiekować, zabraniać tak niebezpiecznych czynności, jak polowanie na krwiożercze bestie, grasujące w okolicznych lasach!
    ... Lagendia jednak rządzi się innymi prawami od naszego świata, a tam małe dziewczynki mogą sobie spokojnie samopas paradować w śmiertelnych otchłaniach. I tak to jest właśnie z naszą nieustraszoną, maleńką Himeji. No, i jej przyjaciółmi, ale zacznijmy od początku!
    Pewnego chłodnego, zimowego dnia, jak to zawsze w Mana Ridge bywa...




You won't escape from me, Goście~.

Offline

 

#2 28-03-2014 10:15:43

 Nieve

Rozgadany

Skąd: Narnia jest w drugą stronę.
Zarejestrowany: 12-02-2013
Posty: 204
Punktów :   
WWW

Re: Gwydr concrete [DN, komedia, przygodowe]

Doobra, nareszcie się ci napatoczyłam.
Dziękuję za dedykacje, itd., na mnie zawsze możesz liczyć, bla bla bla... Czyli wstęp już możliwie najmocniej skróciliśmy. Jak mi się nie chce myśleć!
Te imię oznacza coś konkretnego? Hime to księżniczka, o ile dobrze pamiętam i tu kończy się ma wiedza.
Ale jest słodko i tak miło się to czyta. Wciągające, naprawdę. <3
I dlaczego ludzie mają tendencje do urywania w pół zdania... No trudno, czekam na więcej, kloniku. <3


Now we will create a zikru to Goście.
Let him be equal to your stormy heart.

Offline

 

#3 31-03-2014 15:27:19

 Eruna

Niezapoznany...

Zarejestrowany: 20-03-2014
Posty: 14
Punktów :   

Re: Gwydr concrete [DN, komedia, przygodowe]

W końcu mi się zebrało żeby Ci coś tu napisać xD
Dziękuje za dedyk siostrzyczko i wiesz że to "Gramy" wytrzymam nawet o 3 w nocy xD
Awwww moja maleńka Himeji <333 Nie mogę się doczekać dalszej części ^^ pisz i to szybko :3



http://fontmeme.com/newcreate.php?text=Nie%20ma%20bisha,%20nie%20ma%20imprezy&name=EmilysCandy-Regular.ttf&size=20&style_color=5FE6A5

Offline

 

#4 31-03-2014 15:38:24

 Ryouta Sakamoto

Niezapoznany...

Call me!
Skąd: Tokio
Zarejestrowany: 23-03-2014
Posty: 19
Punktów :   

Re: Gwydr concrete [DN, komedia, przygodowe]

Hah urzekła mnie mała Himeji xD Czekam na więcej z niecierpliwością :P


Znajomy dostał pracę. Jest dumny jak paw, bo ma pod sobą jakieś pięćset osób. Wysiewa trawę na cmentarzu.
"I... Cry... When Angels deserve to Die!"
~~ http://nyanyan.it/obrazek.php?227820
http://s3.ifotos.pl/mini/DarkAnime_eneeaqp.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl