Our-Story...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 22-05-2013 19:42:57

Patka1010

Gość

Witam Was wszystkich...

Witam Was wszystkich!
Nazywam się Patrycja, co można wywnioskować po moim loginie. Jeśli ktokolwiek będzie w jakiej grze lub na jakimś forum, to zawsze używam tego loginu z przyzwyczajenia :3
Chodzę do tzw. "gimbazy" z której jak najszybciej chcę wyjść, ale jeszcze rok mnie tam czeka.
Nie mam swojego ulubionego gatunku muzyki. Moja przygoda zaczęła się od popu, chyba tak jak u każdego, ale później przez 3-4lata w ogóle nie słuchałam muzyki, tyle co w radiu, ale nie zwracałam na to szczególnej uwagi. Następnie był polski dobry Dżem z Ryśkiem, ale zaczęło mi to nie wystarczać. Przez chwilę była Nirvana, ale nie przemawiało to zbytnio do mnie. Moje uszy później usłyszały Lordi'ego, a po nitce do kłębka spotkałam Bullet for my Valentine, którego zdarza mi się do dziś słuchać. W mojej głowie zaczął się bunt i anarchia, więc trafiłam na polski zespół Włochaty i Hunter, których ubóstwiam i słucham do teraz, wraz z słodkim koreańskim zespołem B.A.P i mega uroczymi dziewczętami z Brown Eyed Girls.
Czytam książki głównie fantasty polskich autorów, typu Pilipiuk, czy Piekarę (dla ludzi z mocniejszymi żołądkami, jak chodzi o książki z inkwizytorem Mortimerem), choć nie tylko to. Lubię też Roberta Muchamore. Od piątej klasy podstawówki bardzo dużo czytam, więc jestem aspołeczna.
Trenuję od kilku miesięcy piłkę nożną w męskim klubie sportowym, bo w mojej okolicy nie ma damskiego. Chodzę na szkolne SKS'y. Nie lubię oglądać sportu w telewizji chyba, że leci gala KSW. Zawsze marzyło mi się trenować boks, albo taniec, ale nie mam predyspozycji do żadnego, więc została mi tylko piłka nożna. Choć to nie jedyny sport jaki uprawiam. Pływam, jeżdżę na nartach, łyżwach, piłka nożna, ręczna, koszykowa, siatkowa. Ruch to zdrowie.
Ludzie mówią, że jestem średniego wzrostu, ale dla siebie jestem niska. Mam 164cm wzrostu, brązowe loczki do ramion i duże brązowe oczy, i trochę piegów, które nie zawsze się pokazują.
Chyba was już zanudziłam swoją osobą :3 Jeśli macie jeszcze jakieś pytania to chętnie na nie odpowiem :3

 

#2 22-05-2013 19:52:32

 Nieve

Rozgadany

Skąd: Narnia jest w drugą stronę.
Zarejestrowany: 12-02-2013
Posty: 204
Punktów :   
WWW

Re: Witam Was wszystkich...

Witaj! Cieszymy się z każdej nowej buźki, niach. Chciałam napisać bluzki przez tate -,-
lubisz sport? Do mnie on nie przemawia, owszem lubię stać na bramce, czy porzucać do kosza, ale tak to średnio.
Czytałaś HP? Ile ważysz? Jakie kolory lubisz? Co lubisz jeść?
Hah, ja też jeszcze rok w gimnazjum będę. (nie pytajcie -,-)
a i skąd jesteś? Tak mniej-więcej chociaż.


Now we will create a zikru to Goście.
Let him be equal to your stormy heart.

Offline

 

#3 22-05-2013 20:11:50

Patka1010

Gość

Re: Witam Was wszystkich...

Ja też czasem się tak przejęzyczam i mówię co innego, a myślę o czymś innym i jestem święcie przekonana, że dobrze mówię.
Przeczytałam wszystkie tomy po kilka razy ;3
Ważę różnie od 54kg do 57kg. Waham się ;3
Lubię wszystkie kolory, ale mam kilka ulubionych :3
Lubię jeść wszystko to co słodkie i kwaśne żelki ;3
Jestem z "okolic" Krakowa ;3

 

#4 22-05-2013 20:45:14

 Nieve

Rozgadany

Skąd: Narnia jest w drugą stronę.
Zarejestrowany: 12-02-2013
Posty: 204
Punktów :   
WWW

Re: Witam Was wszystkich...

No, to jakie są twoje ulubione kolory? XD
Ja też kocham słodycze i żelki! Tylko ważę z 10 kg więcej... Oj, no nic! Ja siebie lubię ^^
Ja z pod Wawy, wiec to trochę daleko, ugh...
Też czytałam kilka razy HP Xd Nawet na wspak ;3 Wynik nudy się kłania. A jaki pairing z tego najbardziej preferujesz? Podobają ci się te oryginalne, czy preferujesz coś innego?


Now we will create a zikru to Goście.
Let him be equal to your stormy heart.

Offline

 

#5 22-05-2013 20:55:36

Patka1010

Gość

Re: Witam Was wszystkich...

Lubię odcienie brązów, niebieski, czerni, biały, szary i niektóre odcienie różu i lawendy :3
Mnie te wahania wagi irytują ;3
Różne, podoba mi się na przykład: HarryXDraco. Wystarczy, że jest to yaoi ;3 Nie muszę mieć jakiś konkretnych postaci, ale np. HP i SS to dla mnie masakra i pełne przerażenie... o.O

Ostatnio edytowany przez Patka1010 (22-05-2013 20:58:03)

 

#6 22-05-2013 21:01:12

 Nieve

Rozgadany

Skąd: Narnia jest w drugą stronę.
Zarejestrowany: 12-02-2013
Posty: 204
Punktów :   
WWW

Re: Witam Was wszystkich...

Haha xD Yaoistka! Kocham cię siostro! Też lubię Drarry, ale dobrze opisane, za to Tarry <HP/TMR(LV)> lubię w każdym wydaniu, nawet jak jest różowo i puchato. Zaś Snarry w ogóle nie toleruje. Brr... Odrzuca mnie. Tak jak Ron/Harry, czy Dramione. Ale wszystkie inne... No, ogólnie nie jestem przeciw, o ile jest to właśnie yaoi, bądź yuri.
Poza brązem przyznam, że lubię te same kolory xD
Mnie właśnie też one irytują, ale ogólnie utrzymuję mniej-więcej tą samą wagę.


Now we will create a zikru to Goście.
Let him be equal to your stormy heart.

Offline

 

#7 22-05-2013 21:08:44

Patka1010

Gość

Re: Witam Was wszystkich...

Drrary jest chyba najlepsze ze wszystkich opcji, choć dobrze napisanym Dramione nie pogardę ;3 Nigdy nie spotkałam Tarry, ale chyba nadszedł czas to nadrobić ;3
Niedługo wakacje, będziemy czytać. Ron/Harry to dla mnie totalna porażka, tak jak Snarry. To takie... obrzydliwe? Odrzucające? Ale kto co lubi :3
Ja brązy lubię, bo podkreślają moją białą cerę i kolor oczu i włosów ;3
Mi jest ciężko utrzymać. Pilnuję się, ale wrócę zmęczona z treningu, więc pasuje coś więcej zjeść, żeby to co się straciło nadrobić. I wtedy magiczna szafka z cukierkami się otwiera, a waga się chwieje...

 

#8 22-05-2013 21:20:44

 Nieve

Rozgadany

Skąd: Narnia jest w drugą stronę.
Zarejestrowany: 12-02-2013
Posty: 204
Punktów :   
WWW

Re: Witam Was wszystkich...

Ja utrzymuję moją wagę i bez treningów xD I ciekawi mnie jak ja to robię. *klepie się po brzuszku, który na pewno nie jest płaski* Może odłożyło mi się tu i tam trochę tłuszczyku, ale wagę utrzymuję!
Hah, może podziel się jakimś z tym opowiadań co czytałaś w wątku, który założyłam w off topic? Zawsze warto coś tam dodać! xD Trzeba rozruszać trochę te forum, nie?
Zgadzam się co do Snarry i Harry/Ron >.< Jak już mam to czytać to tylko w domyśle. Powiem, że czytałam ostatnio nawet fajną mangę... No, byłaby fajna, gdyby na miejsce Rona wstawili kogokolwiek innego -.- Doujoushi HP zawsze git... Ale błagam, tylko nie ten pairing!
Też mam brąz włoski i białą cerę ^^ Nawet po żadnych ćwiczeniach, czy czymś takim, nie jestem 'czerwona'. A oczy zielone ;o I lubię na białe bluzki narzucać zielone ponczo wtedy, ciemne spodnie i git, albo spódnica i jakaś luźna bluzka. A ty jaki styl preferujesz? x3


Now we will create a zikru to Goście.
Let him be equal to your stormy heart.

Offline

 

#9 22-05-2013 21:56:37

Patka1010

Gość

Re: Witam Was wszystkich...

Ja dosyć dużo trenuję ;3 Nie codziennie, ale co drugi dzień ;3 Harmonia i równowaga musi być ;3
Może jak kiedyś coś napiszę i nie będę się wstydzić to dodam ;3
Ciężko mi określić styl, ale lubię sweterki, kolorowe ubrania i buty na obcasie. Choć nie pogardzę glanami ;3 Mieszam różne style. Lubię to co jest ładne i dobrze na mnie wygląda. Nigdy jakoś nie wybrzydzam przy ubraniach ;3 Choć przy jedzeniu mi się zdarza ;3

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl